2737
2739
عنوان

چطور به یه دختر خانم پیشنهاد آشنایی بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 32165 بازدید | 451 پست
مهندس فقط میگه بگو با تشکر فراوان حالا ببین    

خخخخخ

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا نام کاربریم گویای اینه ک ازین موردا نداشتم😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2731
الان حسش نیست بعدازظهر اگه بودش بهش میگم😴

با این تاپیکی که زده فکر کنم تا بعد از ظهر تعلیق بشه😂😂😂😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

لوس بازی در نیاری بگو ازتون خوشم اومده بعد دیدی دختره هنگ کرد😂بگو چند روز دیگه جوابتون میخام‌بدون و بگو قصدم خیر هست 

راستی حالا برا ازدواج میخایش یا نه 😂😂😂

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2740

شماره خونشونو بگیر بگو برای امر خیر میخوایم‌مزاحم شیم بعد بده مامانت با مامانش بحرفه

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
نه باو همه شون لاشی ن اگه من به روش اونا جلو برم دیگه با اونا فرقی ندارم

راس میگی...همچین جذاب و باجذبه باش باکلاس خوشتیپ هی عادی جلوش مانور بده منتظرباشه که بهت پابده بعدیهو اتفاقی ی جمله ای چیزی بگو جذبت بشه و💃💃💃

برای اینکه *خاص*باشی👈متفاوت..باش..😏
والا نام کاربریم گویای اینه ک ازین موردا نداشتم😂

😂😂😂خدا نکشتت خوندم داشتم بیسکوییت میخوردم پرید تو گلوم😂😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
با این تاپیکی که زده فکر کنم تا بعد از ظهر تعلیق بشه😂😂😂😂

ان شاالله ک نمیشه بعدازظهر تو جریانش بزاره دوباره میام جواب میدم الان گیجم️😖

زِندِگی میچَرخِه عینِ تاس،اِمروز حُکم میکُنی،فَردا اِلتماس
مدرکت چیه درامدت چطوره ماشین خونه داری مامانت بد عروس هست یا خیر دست بزن داری عایا؟زنت برات مقدس تره ...

والا خیر سرم دارم مهندسی میخونم در امدم هم شکر خدا خوبه ولی خونه و ماشین ندارم که انشالله اونم جور میشه

ولی اگه یه روزی با دختری اشنا بشم میخوام که خودمو به خاطر خودم بخواد نه شغل و درامدو خونه و ماشینم من مطمنم همه اینا رو به دست میارم

2706