2737
2734
عنوان

وسایل برقی جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 2334 بازدید | 269 پست
والا من يه غذا ساز بزرك دارم كه نميشه باهاش همه چيز خورد كرد يه گوشكوب برقي كوچيك دم دستم دارم واسه ...

عزیزم با گوشکوب برقی میشه گردو هم خرد کرد؟

یک دنیا انسان.......یک انسان دنیام❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با اجازه استارتر گل و عزیز

دوستان بعد از نماز ظهرم میشه خوند دعارو

لطفا تاپیکو بخونید

بیاید کنار هم چله ی جدید رو شروع کنیم از ۲۱ آبان انشالله چیزی ب تکمیل لیست نمونده .پیشاپیش حاجتروا انشالله

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3308774/چله-ایه-ی-۲۹-سوره-مومنون-برای-خانه-دار-شدن-خیییلی-مجرب-بیاین-دوستان

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
2740
چرا؟خخ

خخخخ شما نه انگار اشتباه ریپ کردم منظورم اون خانومه بود که هی میگفت ماشین کوفته

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

من لحاف دوشکمم چهارنفره برداشتم فقط ،کیف مسافرتی و نمدونم بقچه ی لباسم نگرفتم ،از این کاورای ارزون گرفتم لباسامو بزارم داخلش انقده بدم میاد از شلوغی وپول حروم کردن ک نگو ،سرویس قابلمه هم یه دست تفلون گرفتم یک دونه کوچولو قابلمه مس ،بایه دست قابلمه صورتی مدلش نمدونم چیه دوتا بزرگ تفلونم برامهمونا گرفتم باماهیتابش

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
ینی کمه برقیام بنظرت؟

نه عزیزم کافیه خیلی هاشون به کارت نمیاد اینا خوبن به خانوادت فشار نیار هیچ مردی ارزشش نداره

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
خخخخ شما نه انگار اشتباه ریپ کردم منظورم اون خانومه بود که هی میگفت ماشین کوفته

مگ ترکا ماشین کوفته دارن؟

اسی همه اش بهترین پلو پزو سبزی خردکن به دردت نخوره زیاد کافیه دیگه زیادم هس کم نیس 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
نه عزیزم کافیه خیلی هاشون به کارت نمیاد اینا خوبن به خانوادت فشار نیار هیچ مردی ارزشش نداره

زیاد نخریدم ؟😂

چرخ گوشت پلوپز سرخ کن ارام پز اب میوه گیره مخلوط کن گوشت کوب  قهوه ساز اسپرسو ساز همزن ...

یعنی تخم مرغ هم نمی تونیم بپزیم😐

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2706