2733
2734
عنوان

وسایل برقی جهاز

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 269 پست
چرخ خیاطی آخه خیاطی میکنم خوبه ،چایسازم ک خودم عمرا پول میدادم ولی از وقتی دیدم کارایی داره خیلی دوس ...

مبارکت باشه 

من خیاطی بلد نیستم برای همین گفتم 

چون دیدم اینجا خیلی ها میخرن ولی بلد نیستند

جمعا خوبه که جمع و جور گرفتی 

پس فردا خیلی چیزا فقط جات رو تنگ میکنن

مهم نیست مردم به جهازت چی میگن

مهم اینه خودت چیزایی که داری برات مصرفی باشند

خود من توی جهیزیه ام خیلی چیزا ندارم ولی خیلی چیزا دارم که شاید به نظر مردم بی مصرف بیاد

😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پلو پز چندکاره  اصلا به نظرم نباید می گرفتم  چایی ساز من تو این یکسال یه بار استفاده نکرد ...

منم پلوپزو دوست ندارم اوایل خرید بی تجربه بودم گرفتم البته من ارزون گرفتم دیویستو پنجاه گرفتم الان هشتصده 

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م

با اجازه اسی جون

خانوما من آشپز خونم و تازگیا کابینت کردم

به کابینتیع گفتم یه جایی برای برقیام درست کن

اونم اینجوری ک تو عکس میبینید درست کرده

اینا نسبت به جاهای دکوری خیلی بزرگترنو کابینتیه گفته واسه دسیله برقیاست

حالا از نظر شما ضایعست اینجوری چیدم؟؟؟؟ یا حتما باید دکوری باشه؟؟

من به دستان خدا خیره شدم😍معجزه شد😍
منم پلوپزو دوست ندارم اوایل خرید بی تجربه بودم گرفتم البته من ارزون گرفتم دیویستو پنجاه گرفتم الان ه ...

فقط چیزایی که استفاده می کنی بخر به حرف بقیه گوش نده به جاش وسایلت مارک خوب بگیر

بنظرم تو این گرونی اگه خیلی دستت باز نیس، خانواده ات رو تو فشار نذار من پلوپز 10 کاره گرفتم که زودپز هم هست 

یه آبمیوه گیری چندکاره (غذاساز، مخلوط کن و آسیاب و خردکن داره) با همزن کاسه دار، سبزی خورد کن 

باور کن همینا هم سال تا ماه بیاد استفاده زیادی نداره 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

واس من اینان..۲ ماهه عروسی کردم:

توستر

فر تو کار

دستگاه تخم مرغ آب پز

پلوپز(آرام پز)

ظرف شویی

لبلسشویی

چایی ساز

سبزی خورد کن

چرخ گوشت

چرخ خیاطی

اب میوه گیری

میکسر چند کاره(هم زن)

فانوس برقی

اتو.

گاز صفحه ای

ساندویچ ساز

سماور برقی

بقیش یادم نیست بالای کمدمه باید برو ببینم

اره به جای ۷ یه مولتی کوکر میگرفتی هم بخارپز بود هم کیک هم سرخکن  من ک عاشقشم کلا سعی کن چندک ...

عزیزم میشه تو ساندویچ ساز بجز نون تست دیگ چی درست کرد

من دارم ولب اصلا استفاده نکردم

میشه دعاهاتون رو روانه زندگیم کنین؟؟؟😗😗😍😍
مبارکت باشه  من خیاطی بلد نیستم برای همین گفتم  چون دیدم اینجا خیلی ها میخرن ولی بلد نیس ...

اره من ب بابام گفتم خرده ریز اضافی کم بگیر برام بجاش مبلمو گرون بخر میزناهار خوریم بگیر سرویس قابلمه مس میخواست بگیره برام گفتم نمیخام ،پولشو بزار تزیینات پزیرایی بگیر رفتیم سرویس مبلمو ۹ملیون و هشتصد  گرفتم هرپولی ک از خرده ریزا پس انداز کردمو مبلو میز گرفتم

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
چیزی واضاف خریدم بنظرت ؟یا اینکه مختصرومفیدبوده؟زیاده برقیام یاکمه؟اخه میگن کمه

عزیزم عالیه کار خوبی کردی. غلط کردم گفتن کمه . به پدرت فکر کن . مال منم همینا بود . چرخ گوشت نگیر بی خود.

کلااااااااا باشه . 

با اجازه اسی جون خانوما من آشپز خونم و تازگیا کابینت کردم به کابینتیع گفتم یه جایی برای برقیام درس ...

وسايل برقي تو پذيرايي؟؟؟؟به نظر من كه اصلا قشنگ نشده ياد اونموقع افتادم كه وسايل برقي ها رو ميزاشتن بالاي كابينت ها 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706