2752
2734
عنوان

فرقه اهل حق

203 بازدید | 12 پست

بچه ها کلا تو اون تایپک هم دعوا شد استارتر تایپکو بست 

عزیزان اینا یه فرقه جدان عباداتشون مراسماشون کلا هنهچیشون با ما فرق داره از هر لحاظ 

یه سال پیشم زه خانومی تایپک زده بود از اذیتاشون میگفت و اینکه نمیدونه دین بچه چیه 

کلا میدونین مجاهد زیاد دارن فیلم شبی که ماه کامل شد رو ببینین تقریبا مثل اونه 

در واقع شاید به بعضیا بر بخوره ولی ادمای زیاد خوبی ندارن شاید یکی دوتا کاربر بیان بگن ننه خواهر من ازدواج کرد خوشبته فلانی خانوداش خیلی خوبی 

داریم ازاکثریت صحبت میکنیم نه یکی دو مورد 

ولی خب با همه اینا استارتر باید بره تحقیق کنه ولی ازدواج با فرهنگ و دین متفاوت خیلی سخته 

چون من خودم و شوهرم فرهنگ خانوادمون ننیخوره از یه شهریم و کشور حالا چه برسه به غریبه حتی مراسمای ما با خانواده شوهرمم فرق داره 

شب زفاف هم دارن تو فرهنگشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهل حق زیاد داریم اصلا کار ندارم این فرقه بر حق هست یانه     اما اینو دقت کنید همونطور که شیعه یا سنی   بی دین و کافر داریم   اهل حق بی دین و کافر هم داریم   خیلی ها رو همه ما می‌شناسیم تو شناسنامه نوشته شیعه یا سنی  اما خیلی راحت میگن به نماز روزه قرآن ائمه اعتقاد ندارن بعد مرگ هیچی نیست و .....خب یکی با این نگاه اگه با ی یهودی یا بودایی هم ازدواج کنه اون بودایی باید نگران بی اعتقادی این کافر یا شیعه شناسنامه ای باشه

من هر چی اهل حق دیدم ادمهای بسیار خوبی بودن ولی کلا ازدواج با هم فرهنگ درست ترع مخصوصا بخاطر مشکلاتی که خانواده ها از روی پیش داوری و تعصب درست میکنن

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...

ادمهایی که من اینجا میبینم اگه مادرشوهر بشن کاملا قابلیت متلاشی کردن یه زندگی رو با توهین و تحقیر دارن. بهتره هر کسی بره با هم فرهنگش مشکلات اضافی برای خودش درست نکنه

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...