1464
1411
عنوان

حلقمو گم کردم

208 بازدید | 27 پست

صبح تو دستم بود صورتمو که شستم و خشک کردم دراوردم رو اپن گذاشتم رفتم دستمو چرب کردم انداختم تو دستم اما الان هرچی میگردم نیس گفتم شاید با اشغالا انداختمش تو سطل ولی اشغالارو روشو نگاه کردم نبود....ظهری رو تخت خوابیدم رفتم رو تختم دیدم نبود کنار های تختم گشتم روی فرشو وجب به وجب کردم باز نبود ...نمیدونم کجا دراوردم یا از دستم افتاده....ساعتای شیش بود یهو چشمم خورد به انگشتم دیدم حلقم نیس  کلافه شدم نمیدونم چیکارکنم؟

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1436

اگه به نذر اعتقاد داری واسه پیدا شدنش نذر کن واسه شهید هادی و شهید سامانلو 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉اگه حاجت داری اول خدارو صدا بزن بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان و آقا امام رضا وشهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعید سامانلو و شهیدعلی آقا جهان یاری  مشکلمو حل کن و 1400صلوات و چهل روز یاسین هدیه کن به دو ائمه و سه شهید عزیز و صداشون کن مشکلتو بگو بخواه واسه حل شدن مشکلت دعا کنن شکر خدا اینجا خیلی ها حاجت روا شدن کافیه تو سایت سرچ کنی  یا تو گوگل بنویسی شهید هادی و شهید سامانلو و شهید علی آقا و آخرش نی نی سایت بنویسی کلی تاپیک حاجت روایی میاد که کاربرها نوشتن حاجت روا شدن 😊 نذر واسه شهدا هم هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده و پیش خدا عزیز هستن  خدا به حرمتشون حاجت میده  فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده  😊 راستی یه نذر مجرب دیگه این هست که به نیت حل مشکلت و حاجت روایی صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن 😊 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست توش پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست اونهایی که حاجت روا میشن خبر میدن بهم منم  کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی میذارم تو این تاپیک میتونی بخونیشون . راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو هم دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست.😊 حالا که تا اینجا اومدی لطفا  واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بفرست و دعاشون کن که اثرش هزار برابر بخودت بر میگرده الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی 
1485

من یه سری از دستم در اومده بود تو حمام.تو لیفم بود کل خونه رو ریختن بیرون فک کن ب مامانم زنگ زدم میگفتم فک کنم خاب بودم یکی اومده از دستم دراورده نفهمیدم🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

وای درک میکنم من خودم رفتم انگشتر نشون انتخاب کنم با همسرم اونجا از یه انگشتر مرواریدی خوشم اومد ولی واسه نشون مناسب نبود خلاصه بعد یه مدت خریدمش واای بیشتر از همه طلا هام دوسش داشتم یه روز صب متوجه نبودش شدم.   رفت که رفت !! هنوزم یادم میاد غصم میگیره  

بهترین فرصت سرمایه گذاری در شهر زیبا و توریستی لاهیجان. واحدهای تجاری و مسکونی در بهترین نقطه شهر لاهیجان. دوستان اگه کسی مایل بود به من پیام بده
1396
من یه سری از دستم در اومده بود تو حمام.تو لیفم بود کل خونه رو ریختن بیرون فک کن ب مامانم زنگ زدم میگ ...

😂😂 وای کاش منم میرفتم حموم ولی تا عصری که نخوابیدم یادمه دستم بود نمیدونم یسری دیگم موقع خواب دراومده بود از دستم اونو سریع با شوهرم گشتیم از رو فرش پیداش کردم 

وای درک میکنم من خودم رفتم انگشتر نشون انتخاب کنم با همسرم اونجا از یه انگشتر مرواریدی خوشم اومد ولی ...

وای نگووو حالا چیکارکنم اگه پیدا نکنم  حلقه ازدواجمه

چند وقت پیش خونده بودم برای پیدا شدن گمشده سه تا حمد باید به نیت حضرت ابراهیم بخونی البته دوتاشو میخونی یکیشو گرو نگه میداری پیدا شد میخونی

تو محرم یه لنگه گوشوارم گم شد نمیدونستم کجاس کل خونه رو گشتم‌نبود گفتم حتما بیرون افتاده با این حال اینو خوندم همون موقع پسرم قفل گوشوارمو یهو ازرو زمین پیدا کردپرت کرد سمتم باز سر لوله جارو رو جوراب انداختم جارو کردم کل خونه رو نبوددیگه بیخیال شدم تا بعد یه ماه زیر پشتی مبل پیدا شد

شما هم بخون ان شاءالله پیدا میشه

1514