1507
1482
عنوان

انار خراب

159 بازدید | 21 پست

چندروز پیش شوهرم سه تا دونه انار اورده بود...بعد امروز یهو دلم انار خواست.... الان اوردمششو یکیو بخورم بقیرو دون کنم شوهرم بیاد باهم بخوریم اولیو باز کردم خراب بود....دومیو باز کردم خراب بود....سومیو کلی دعا خوندم بهش فوت کردم سالم باشه ولی اونم خراب بود😂😂...خلاصه کلی خورد تو ذوقم اخه امروز بعد مدتها دلم هوس انار کرده بود حاملم هستم😁 هیچی دیگه گذاشتمشون تو یخچالم شوهرم بیاد سرش غر بزنم چرا انار خراب بهت انداختن😁

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484

شوهر منم میوه های خوبی نمیخره 

رفته سیب زمینی خریده اندازه طالبی ازبس ک بزرگه اخه😢😭😭😭😭😭😭

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ببرید میوه فروشیه بزنید تو سرش. ماهم امسال یه بار انار خریدیم از ۶ تا دو تاش کااااملللل خراب بقیه هم نصفش خراب بود به دونه سالم بود. ولی بعدش هر چی خریدیم خوب بود

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم که خدا خیلی دوسم داره

غر نزن خانمی امسال همه جاییه 

باغچه خاله ام هرسال چه انار هایی داشت امسال همه ظاهرشدن خوبه ولی بازش میکنی خرابن

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای کم شده وفای تو این نیز بگذرد...
1485

ازقدیم گفتن 

یاازانار یا از یار

کسی ک توجمع انارش ازمال همه قرمزترباشه شوهرش دوسش داره

حالہ دلــــم خوبہ چۅن خـــدا باهامـــــہ...وگرنہ میــــدونم دَرد از هرطــــرف دَرڋ..💞
میوه فروشی نزدیک خونتون نیست خودت بری بخری ..من پدر شوهرم کلی انار آورده واسم 😍😍هرچی میخورم سیر نم ...

نه اخه اینو سه چهار روز پیش خریده بود گفتم بزارم هروقت هوسم شد بخورم که اینجوری شد اخرش😁

1474
داخلش یه مزه بد میداد

اگه داخلش پوسیده هست مال افت اناره یا اگه دونه هاش سفیده آفتاب زده هست

اگه مزه پوسیدگی داره ک بازم مال همون افته ولی درغیر این صورت مال حامله گیه

1457