2733
2734
عنوان

بچه ها دیشب کلی حرف بین منو شوهرم زده شد منم گفتم از اسفند تا حالا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 77 پست
چطور میدونه زن داداشش گوشی لازم داره باید براش بخره. نمیدونه زنشم آدمه و چیزی لازم داره؟

نه نمیدونه حتی بدتر از اینم واسه خودم پیش اومده...ب زور برو ازش بگیر😑قهر کنی بشینی خونه فایده نداره

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اومدیم عزیزم خیرببینی الهی,دستت دردنکنه.

قربونت برم گلم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
به روش آوردم که اینقد دم نزنه که من دوستت دارم میمیرم برات جونم در میره برات

خو اگه این‌خصلت و داره که بهت محبت میکنه و اینارو به روت میاره خو چه اشکال داره از اون یکی چش پوشی کن

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2731
منم با شوهرم همیشه همینجوری رفتم خرید ، هروقت میگفتم برید لباس بخریم میگف میخای چیکار همینا خوبن تاز ...

تو درکم میکنی. باور کن تا موقعی که دانشگاه تعطیله حتی یه قرون پول بهم نمیده حتی برا آرایشگاه میگه از پولای بچه بردار. دانشگاه که باز میشه ماهی صد یا ۲۰۰ میده که باز آخر برج کم میاره نصفشو پس میگیره

تا قبل خوندن اون قسمتی که گفتی واسه زنداداشش گوشی خریده میخواستم بگم نرو چون به منم این مدلی خرید حال نمیده

اما الان میگم برو چون نری خرج دیگران میکنه برو قشنگ توپ خرید کن 

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
چطور میدونه زن داداشش گوشی لازم داره باید براش بخره. نمیدونه زنشم آدمه و چیزی لازم داره؟

زنداداشش شوهر نداره؟

چه دليلي داره شوهرش نگيره اخه اه بدم مياد ازين اخلاقااا

خونه زندگيه خودشونو زنشونو نميبينن ولي زنداداش 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2738
منم از سال نود ی خرید درست پ درمون نکردم عید عروسی خواه م بود شوهرم پاشده اومده میگه بیا بریم ی دست ...

من درکت میکنم. وای که عجب صبری داری. خوش به حالت. به صبرت غبطه میخورم

چرا ماهانه یه پولی ازش بابت نیازهات نمیگیری 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
تو حال منو نمی فهمی. دوران بارداریم رفت یه گوشی ۶۰۰ تومنی برای زن داداشش خرید ولی یه شلوار گشاد ۲۰ ...

چرا باید برای زن داداشش گوشی بخره مگه داداشش مرده؟

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
شاید برم فقط برای پسرم خرید کنیم.

اشتباه نکن فقط برا خودت حسابی خرید کن اگه اوقات تلخی نکرد برا پسرتم بخر بعدشم بگو ماهیانه میخوام 

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706