1472
1411
عنوان

خوشتیپی شوهر

32824 بازدید | 912 پست

خانما کسی مثل من هست؟ شوهرم یکم خوشتیپه و هیکل قیافه خوبی داره، قیافشو رنگ چشاشم شبیه این بازیگر امیر محمد زنده، حالا قبلا اینجوری نبودم نمیدونم چرا جدیدا حساسم و بهش حسودیم میشه هر پیرهن جدیدی که می‌خره میپوشه خیلی قشنگ میشه اصلا دوست ندارم لباس خوب بپوشه😂خودمم تو فامیل به خوش پوش بودن معروفم ولی وقتی باهم میریم بیرون رستورانی جایی دیدم دخترا بهش نگاه میکنن حرصم میگیره، شوهرمم اصلا اهل این چیزا نیس ولی دست خودم نیس چیکار کنم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

🙄😑😶😐بازم یه توهمی دیگه🤣

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗

منم اینطوریم همش میگم بزارموهات ژولیده باشه کسی نکات نکنه لامصب ایران قبول نمیکنه 

کرماشانگم ای خاک خولین  جگرگوشگه بدره وخانقین تاگردنیا هس کرماشانی هس وه بی کرماشان زندگی دی چوس ❤️❤️❤️❤️❤️دل باید پاک باشد آنقدر پاک که نخواهد چشمی راناپاک کند ❤️❤️❤️❤️مازن هاباید هوای هم را داشته باشیم نه اینکه بخواهیم آوار ودردی شویم برروی زندگی یک دیگر😐😐😐😐...... لطفا درخواست دوستی نفرمایید حتی شما دوست عزیز😡😡😡😡😠لطف کن لایک نکن جون من لایک نکن بابا نکن بفهم لایک نکن افرین 😤😤😤😤😤

نه پس اونم باید بگه استرس دارم که تو میای بیرون چون بهم اعتماد داریم نه😐

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1432

من شوهرم قیافش خوبه قدشم بلنده هیکلشم خوب بود جدیدا یکم شکم اورده😂.اتفاقا خودم بهش میگم لباس خوب بپوشه و شیک باشه.

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی ،عشق محمد بس است و آل محمد.....اللهم صل علی محمد و آل محمد    💖      ای شهیدان به خون غلتان خوزستان درود                      لاله های سرخ پرپر گشته ی ایران درود🌹   معاویه گوسفندان مردم را میدزدید ،فحشش را به علی(ع)میدادند ،همان ها که اشعری را برگزیدند ....

منم جدیدا شوهرم ریش میزاره و یه کمم شکم اورده خیلی خوشحالم چون دیگه به خوشتیپی قبل نیس در عوض خودم خیلی به اندامم میرسم که قشنگتر دیده بشم💇😌

تاپیک جامع درخت کاری وسبزی کاری هرکی هرسوالی داره در خدمتم
1476
من شوهرم قیافش خوبه قدشم بلنده هیکلشم خوب بود جدیدا یکم شکم اورده😂.اتفاقا خودم بهش میگم لباس خوب بپ ...

دقیقا همینجوریه اینم قدشم بلنده ولی من دوست ندارم 😑

امیر محمد زند با چه معیاری خوشگله؟؟ 

واااای خیلی بدم از قیافش میاد...نچسبه

نمیدونستم کیه الان رفتم سرچ کردم دیدم اینه😷

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
1331