2737
2739
عنوان

فواید و مضرات زندگی با مادر شوهر

882 بازدید | 78 پست

بچه ها کسای که تجربه زندگی داخل یک ساختمان با مادر شوهر دارن(منظور دوتا اپارتمان جداست) برای جمع کردن پول و صرفه جویی

از فواید و مضراتش بگید؟

خوبه یا نباید به هیچ وجه قبول کرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی زیادی به رفتارای شوهرت داره. اگه شوهرت آدم منطقی ای هست کارت نسبتا راحت تره. ولی در مجموع کلا سخته.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 

فواید اصلا نداره بجز داغون شدن اعصاب

شکسته شدن حرمت ها

وهزار ضرردیگه

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2740

مجبوری هرجا بدون شوهرت میری توضیح بدی بهش. تربیت بچه هات خوبدنمیشه . تو دعواهاتون دخالت میکنه .

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   

من‌دوستم اینکارو کرد

پولاشونو جمع کردن خورد و خوراکشونوو این چیرا همش با مادرشوهرش اینا بود

اینام پولشونو حمع کردن

اعصاب دوستم خیلی خورد میشد چون مادرشوهرش بده

اما اگر مادرشوهرت فوضول نیست و جونتو به لبت نمیرسونه خیلی سخت نیس

فقط زیاد اجازه دخالت نده