2737
2739
عنوان

فواید و مضرات زندگی با مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 78 پست
خوبی نداره انقد حرص میخوری هرروز یه جور مریضی اونی هم که پس انداز میکنه باید بدی برا درمان

وااای راس میگی ها 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که انگار مادرشوهرم داره با ما زندگی میکنه تو تمام زندگیم دخالت میکنه همه جا سرک میکشه رفت وامدمون رو چک میکنه 

چندوقت دیگه هم قراره بیاد طبقه بالای ما زندگی کنه خدا بهم رحم کنه فقط

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2731

عزیزم بستگی ب اخلاقیات وشرایط داره من دوستم یکساله وچن ماهه طبقه دوم ان مادرشوهرش طبقه پایین خداروشکرمشکلی نداره بعضیام راضی نیستن _اگ شرایط باسه ادم بتونه خونه جدابگیره ک خب بهتره ولی اگ بخاطرهزینه خونه واینااینکاروبکنه اگ دوطرف بهم احترام بزارن و دوطرف سعی کنن دخالت بی موردنکن توکارهم خوبه تابعدا بتونن خونه جدابگیرن

من‌دوستم اینکارو کرد پولاشونو جمع کردن خورد و خوراکشونوو این چیرا همش با مادرشوهرش اینا بود اینام ...

توتاحالامادرشوهرغیرفضول دیدی ؟

نمیدونم چرااینقدرفضول عروسن بی شرفا

اینقدرکه فضول عروسن فضول دامادشون نیستن

2740

ببین مادرشوهرا این تصور رو دارن ک چون خانم هستن اجازه دارن تو هر شرایطی وارد خونه و روابط شما بشن

اصلا فک نمیکنن ک تو راحت نیستی 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

هیچ فایده ای نداره خلاص

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

اگه مادرشوهرت خوبه برو ضررم نداره

ولی اگه بده نرو کلا ضررهست

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه