2733
2739
عنوان

فواید و مضرات زندگی با مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان بااونام باید ببینی شوهرت چجورادمیه اگه هی مامانم مامانم میکنه یه پستونک براش بخروبفرستش وردل مامانش که زندگی باپسره هم مفتش گرونه

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟

مادرشوهرمنو دوتا جاریامو خواهرشوهرم یه اپارتمانن درورودی مادرشوهرم جداس یه جاریم بچع کوچک داره یکم توبچه داریش دخالت میکنن ولی اون اینقد بیخیاله حرص نمیخوره بستگی به مادرشوهر داره مادرشوهر من درمجموع خوبه اگه ادم حساسی نباشیی

2728
عزیزم بستگی ب اخلاقیات وشرایط داره من دوستم یکساله وچن ماهه طبقه دوم ان مادرشوهرش طبقه پایین خداروشک ...

که بعید میدونم بشه 🤣🤣🤣

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ما زندگی میکنیم هیچ مشگلی نداریم فقط باید بدونی که حریم رو رعایت کنی  چون نزدیک هستی نباید دایم تو زندگی هم باشید احترام بزار هر ازگاهی شیرینی و یا غذایی که بوش میپیچه تو ساختمون براشون ببر  تو کارهاشونم دخالت نکن 

هیچ مشگلی پیش نمیاد

2740

فقط برای اینکه اجاره ندین میخواین برین خونه مادرشوهر یا اینکه خورد و خوراکتونم باهم باشه؟

اگه خورد و خوراکتون قراره با اونا باشه که فاجعست

چون دارن خرجتونو میدن به خودشون اجازه میدن تو همه چیز دخالت کنن

شوهرت قبل ازدواج باید فکر این جاهاشو میکرد که زندگی پر از خرجه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بچه ها پدرشوهر منم یه سه طبقه ساخته میگه هر کی خونه میخاد بیاد تکمیلش کنه بیاد بشینه...برم یا نه...ی ...

اگه اپارتمانی شکل هست برو درت میبندی خونه خودت جاری هات میخوان چیکارکنن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

اگه مادرشوهرت زن با اصالت و با فرهنگی باشه همش مزیته چون احترام میبینی چون اونقدر پخته هست که بفهمه عروسش هر لحظه نیاد خونش چون تو یه ساختمونن گله نکنه ...اگه دخالت نمیکنه تو زندگیت پسرشو سمت خودش نمیکوشه و شوهرتم مامانی نیست که هر ثانیه بگی کجایی بگه طبقه بالام یا پایین خونه مامانم مثل بچه آدم گاهی بره سر بزنه پله رو بگیره بره خونه خودش هر لحظه هم نیان خونت شامو ناهاری مزیته دیگه غیر اینا معایبه

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن