2737
2734
عنوان

چرا ترکید اون خانمی ک رفت سراغ گوشی شوهرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 147 پست
اره بخدا میجنگیدن باهم.دوستم میگفت خاک تو سرت زن این شدی.اون میگفت هرزه ها رو نیار خونم.حتی فکرمیکرد ...

ول کن تو که رفتی از این خراب شده دیگه برنگرد.خوش باش با بچت

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم بچم بزرگترین حامی من هست.از شوهر شانس نداشتم ولی خدا برکت داد بهم با بچه سالم.شکر باشه

عزیزم تبریک میگم بهت.کاش منم بچمو هرجور شده نگهش میداشتم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ول کن تو که رفتی از این خراب شده دیگه برنگرد.خوش باش با بچت

بخدا دارم عشق میکنم کجا برگردم؟دولت انقدر هوامو داره با کلنگ بزنن تو سرم برنمیگردم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2728
بخدا دارم عشق میکنم کجا برگردم؟دولت انقدر هوامو داره با کلنگ بزنن تو سرم برنمیگردم

ایول کاش منم بتونم برم

2740
وای خدااا،بلخشید چقدر دیوانه س،جدا شو خودت رو خلاص کن

واقعا دیوانه ست.دوست داره من درد بکشم اذیت بشم.بگه تو همیشه مریضی.هفته ی پیش چند بار بالا اوردم فشارم پایین بود مثه جنازه افتاده بودم.مامانش میگفت بردار ببرش دکتر.شوهرم گفت این همیشه مریضه چیز جدیدی نیست.مادر شوهر و پدر شوهرم بردنم دکتر سروم زدم و دوتا آمپول.اقا توی خونه گرفت خوابید

عزیزم تبریک میگم بهت.کاش منم بچمو هرجور شده نگهش میداشتم

نه تو كار خوبي كردي. اون ايران نيست  جدا شده و بچه رو نگه داشته. اينجا تو ميخواستي بچه تو نگه داري كه چي بشه؟ به اميد اينكه شوهرت آدم بشه؟! نه عزيزم اون درست بشو نيست فقط دست و پاي خودتو با بچه زنجير ميكني. خواهش ميكنم اينو متوجه شو.

@22hony   مرسی ک تو هم گزارش زدی😄

ممنون ولی من گزارش نزدم

شما مگه لغو کاربری نشده بودین؟ 

اومد یه روز دیدم کاربریتون از دسترس خارج شده

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2706