2733
2734
عنوان

چرا ترکید اون خانمی ک رفت سراغ گوشی شوهرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 147 پست
اگه این طور فکر میکنی من دیگه نمیدوتم چی بگم عزیزم ولخرج نیست که بگی چون جونه قدر پول رو نمیدونه گلم ...

نمیدونم باید فکر کنم ولی خیلی دلم میخواد راحت شم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش به همین راحتی بود طلاق گرفتن.ولی طلاقم نمیده که.فقط بهش گفتم خوش بحال دوستم که دختره.اگه شوهرش ت ...

هيچ گوهي نميتونه بخوره. تو چقدر ساده اي. به درك كه دختر نيستي مهم نيست اصلاً. حالا نه كه پسرامون همه پسرن😏 ول كن بابا اين حرفا رو. چند سال ديگه مطمئن باش با خودت ميگي كاشكي همون زمان طلاق گرفته بودم هر چند كه دختر نبودم، اون زمان ميفهمي اشتباه كردي. حتي اگه تا آخر عمرت ازدواج نكني باز از زندگي با همچين آدمي بهتره. سقط كه هيچكس نميفهمه، اون يكي هم كه اگه خيلي برات مهمه برو ترميم كن. اين آدم اگه تو رو از نظر جسمي مريض نكنه، شك نكن از نظر روحي داغونت ميكنه پيرت ميكنه. اين حرفا هم كه برين خونه خودتون درست ميشه و اينا همه كشكه. مگه برين خونه خودتون شوهرت قراره همه ش ور دل تو يا باباش بشينه كه بتونين كنترلش كنين؟ بالاخره سر كار كه ميره همون موقع زيرآبي هم ميره. برين خونه خودتون مطمئن باش كسي كه ضرر ميكنه فقط تويي، اسير و زنداني ميشي يه بچه هم ميندازه تو بغلت ميگه هميني كه هست ميخواي بخواه نميخواي پاشو برو. اونوقت ديگه به خاطر بچه تم كه شده مجبوري بسوزي و بسازي. اين زندگي نميشه. بازم اگه از من ميشنوي ميگم هرجور شده طلاق بگير.

واقعا.قبلا باهاش اتمام حجت کرده بودم که دفعه ی بعد ازت قبول نمیکنم بگی گوشیم دست رفیقم بوده و رفیقم ...

باور کن بازم این کار رو میکنه 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2731
هم زنم هم یه بچه سقط کردم.پدر شوهرم دیشب میگفت هرچی زودتر برین خونه ی خودتون تا دست و پاش جمع بشه.ای ...

افرین،چه پدر خوبی

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
والا برو دختر بازیتو بکن مشروبتو بخور.اصن گوه بخور ولی ول کن شوهر مردمو

واقعااا😕متنفرم...من شوهرم یه دوست داره پاکه پاکه یعنی اهل هیچی نیس خب فقط اعصابمو داغون میکرد همش و هر روز زنگ میزد...سلام خوبی چ خبر چیکا میکنی کجایی...یا مثلا بریم فلانجا خرید دارم...دیگه اینکه جای خود داره...اخرشم شوهرم خودش تو محیط کار با همکارش که متاهله صمیمی شد الان خیلی راحت شدم دیگه با  اون زیاد در ارتباط نیس

اون خیلی هم شنگوله ولی من....دقیقا جمعه ی هفته ی پیش فشارم افتاد.اینقد حالم بد بود.گلاب به روت همش ب ...

بواشکی قرص بخور

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
 هيچ گوهي نميتونه بخوره. تو چقدر ساده اي. به درك كه دختر نيستي مهم نيست اصلاً. حالا نه كه پسرام ...

خیلی درست میگی کاش گوش کنه به حرفمون

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2738
ربطی نداره اون مرد متاهل تعهد و عقل دار که  اگر دلش نخواد منحرف نمیشه  موقع ازدواج اصلا ...

اومد خواستگاری گفت قبلا خیلی رفیق باز بودم ولی از وقتی رفتم خدمت با همشون قطع رابطه کردم.من از رفیق ضربه خوردم دیگه نمیخوام طرفش برم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

سرم درد گرفت.یاد زندگی خودم افتادم شوهرم میگفت میمیرم واست بعد دوست صمیمی خودم ازش شکایت کرده بود که بکارتشو ورداشته.منم طلاق گرفتم اونو گرفت .واسم خاستگار اومده بود ابروریزی کرد میگفت طلاقت دادم دلیل نمیشه شوهر کنی.کلا روانی بود هزارتا مشکل داشت بعد دهسال زندگی و سه بچه هم درست نشد دختر خودتو نجات بده

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
خیلی درست میگی کاش گوش کنه به حرفمون

باید باهاش صحبت کنم بگم این شرایط رو نمیتونم تحمل کنم.یا آدم شو یا طلاق

سرم درد گرفت.یاد زندگی خودم افتادم شوهرم میگفت میمیرم واست بعد دوست صمیمی خودم ازش شکایت کرده بود که ...

دوست صمیمیت باهاش ازدواج. کرد😬ای خدااا عجب ادمایی پیدا میشن زندگی بهم زن

سرم درد گرفت.یاد زندگی خودم افتادم شوهرم میگفت میمیرم واست بعد دوست صمیمی خودم ازش شکایت کرده بود که ...

الان ازدواج کردی و بارداری؟

دوست صمیمیت باهاش ازدواج. کرد😬ای خدااا عجب ادمایی پیدا میشن زندگی بهم زن

اره تنها دوستم بود واسه چندین سال.قسمت باحالش این بود میدونست بچه دارم میدونست مشکل دارم .میجنگیدن باهم نفهمیدم چیشد عاشق هم شدن.هنوزم باهمن

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2706