2733
2739
عنوان

چرا ترکید اون خانمی ک رفت سراغ گوشی شوهرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 147 پست
چ ربطی داره.کار خلاف که نکردم.اشتباه بوده ولی حروم که نبوده.مامانمم میدونه ولی میگفت جونت واجب تره.ا ...

عزيزم منم منظور بدي نداشتمو جسارت نكردم زندگيه خودته و به خودت مربوطه ما كلا در حد يه توصيه باهات صحبت ميكنيم وگرنه خودت صد در صد تصميم رو ميگيري بعدش من منظورم از شُل گرفتن اين بود كه هر چي گفته تو عمل كردي ولي اون بر عكس به حرفاي تو اصلا گوش نميده

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ربطی نداره اون مرد متاهل تعهد و عقل دار که  اگر دلش نخواد منحرف نمیشه  موقع ازدواج اصلا ...

والا شوهر خودم رفيق بازه البته نه خيييلي ولي خب يه ساعتايي رو براي وقت گذروندن با دوستاشه منم مشكلي ندارم چون نسبت به همشون شناخت دارم اونا هم پسراي خوب و با خانواده اي هستن و منم ميشناسن بعدشم در درجه ي اول شوهرمو ميشناسم كه تو دوستاي مجردش شيطوني اي هم باشه اون شركت نميكنه

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
سرم درد گرفت.یاد زندگی خودم افتادم شوهرم میگفت میمیرم واست بعد دوست صمیمی خودم ازش شکایت کرده بود که ...

عزييييزم چقدر سخته كه از رفيق نارو بخوري!اون دوستت چقدر پست بوده كه يا شوهر تو ريخته بهمو چه حال بهم زن كه راضي به پس مونده ي تو شده😖

2731
سرم درد گرفت.یاد زندگی خودم افتادم شوهرم میگفت میمیرم واست بعد دوست صمیمی خودم ازش شکایت کرده بود که ...

عزييييزم چقدر سخته كه از رفيق نارو بخوري!اون دوستت چقدر پست بوده كه يا شوهر تو ريخته بهمو چه حال بهم زن كه راضي به پس مونده ي تو شده😖

نه.نامرد کردم بعد نامزدی فهمیدم متاهل هستش یارو.خلاصه نامزدی رو بهم زدم ی هفته بعد فهمیدم حاملم.اولش ...

بميرم برات چه سرنوشتي عزيزم،ايشالا كه پسر گلت مياد بغلتو همه چيو فراموش ميكني و آينده ي خوبي در انتظار خودتو پسرت باشه❤️راستي كدوم كشوري؟؟

عزيزم منم منظور بدي نداشتمو جسارت نكردم زندگيه خودته و به خودت مربوطه ما كلا در حد يه توصيه باهات صح ...

امرور ریدم بالاش.امید است آدم بشود.زنگ زدم بهش گفتم عزیزم حالم ازت بهم میخوره.دیگه نمیخوام قیافه نحستو ببینم دارم میرم خونمون دیگه نمیتونم تحملت کنم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
عزيزم منم منظور بدي نداشتمو جسارت نكردم زندگيه خودته و به خودت مربوطه ما كلا در حد يه توصيه باهات صح ...

فدات بشم عزیزم 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738
عزييييزم چقدر سخته كه از رفيق نارو بخوري!اون دوستت چقدر پست بوده كه يا شوهر تو ريخته بهمو چه حال بهم ...

دثیقا همینو گفتم یهش.گفتم نوش جونت استفراغ منو بخور.خیلی اذیتم کردن خیلی.بچه بزرگم میبردن اخرهفته ها کتک میزدن میسوزوندن دست پاشو.یعنی فهمیدم نازا هستش سجده شکر ب جا اوردم .

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
بميرم برات چه سرنوشتي عزيزم،ايشالا كه پسر گلت مياد بغلتو همه چيو فراموش ميكني و آينده ي خوبي در انتظ ...

آمین.ترکیه هستم عزیزم دور نیستم ب ایران.الانم با لگداش همه چیو فراموش کردم.جشن نامزدیم لباسم.خوشحالیم.همش فدای تار موش خداروشکر بچه دارم همین بچه ها عصای دست میشن پیر کور شم چراغ دلم روشن میکنن

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
آمین.ترکیه هستم عزیزم دور نیستم ب ایران.الانم با لگداش همه چیو فراموش کردم.جشن نامزدیم لباسم.خوشحالی ...

خوش به حالت.... چه طرز فكر خوب و جالبي راجع به بچه ها داري 🙂 كاشكي منم مثل تو بودم

دثیقا همینو گفتم یهش.گفتم نوش جونت استفراغ منو بخور.خیلی اذیتم کردن خیلی.بچه بزرگم میبردن اخرهفته ها ...

چقدر بيشعور و بي وجدان بچه بيچاره چه گناهي كرده اين وسط😞

آمین.ترکیه هستم عزیزم دور نیستم ب ایران.الانم با لگداش همه چیو فراموش کردم.جشن نامزدیم لباسم.خوشحالی ...

عزيزم چقدر خوبه كه اينقدر اميد داريو ديدت نسبت به زندگي قشنگه،اميدوارم بهترينا برات رقم بخوره برات با بچه هاي گلت❤️