2752
2734
عنوان

چرا ترکید اون خانمی ک رفت سراغ گوشی شوهرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 147 پست
همین دیگه عزیزمن..چی بگم خدا لعنت کنه این پسرایی که مردای متاهلو از راه به در میکنت بابا برو گمشو زن ...

ربطی نداره اون مرد متاهل تعهد و عقل دار که 

اگر دلش نخواد منحرف نمیشه 

موقع ازدواج اصلا با مرد رفیق باز ازدواج نکنید رفیق فقط سلام علیک و بس 

چه زن چه مرد

راست میگی.خودمم تو فکر طلاقم ولی اگه بده

بخدا قسم دوست ندارم یه خواهر دیگم چند وقته بعد بیاد تاپیک بزنه من چطور بایه بچه طلاق بگیرم شما الان واقعا داری از زدگی با این اقا لذت میبری ؟ همسرم تو دوران عقد لحظه ای من و ناراحت نمیکرد ولی وقتی زفتم زیر یک سقف مشکلات زندگی و سختیاش تازه شروع شد وای به حال شما که تو این روزها شاهد خیانت هستی تو زندگی تا کی میخوای چکش کنی خودت نیاز به ارامش نداری ؟

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی نداره اون مرد متاهل تعهد و عقل دار که  اگر دلش نخواد منحرف نمیشه  موقع ازدواج اصلا ...

دقیقا همین طوره طرف خودش باید عاقل باشه اگه همسرتون عاشقتون باشه امکان نداره با کسه دیگه ای بخوابه

2731
چیزی که تو رفتارش بمونه تا آخرش همینه تا کی پدرش میخواد ادبش کنه خودش نباید بره سمت این چیزا  ...

میگم شاید سنش بره بالا بتونه بفهمه زندگی مشترک ینی چی

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
شاید درست شه نمیتونیم دل زدش کنیم😕نمیدونم هرکس به امیدی زندست واقعا😔

امید الکی فایده نداره بابا خیانت تو دوران عقد اخه 

همین دیگه عزیزمن..چی بگم خدا لعنت کنه این پسرایی که مردای متاهلو از راه به در میکنت بابا برو گمشو زن ...

والا برو دختر بازیتو بکن مشروبتو بخور.اصن گوه بخور ولی ول کن شوهر مردمو

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
بخدا قسم دوست ندارم یه خواهر دیگم چند وقته بعد بیاد تاپیک بزنه من چطور بایه بچه طلاق بگیرم شما الان ...

چرا راست میگی باید باهاش اتمام حجت کنم

میگم شاید سنش بره بالا بتونه بفهمه زندگی مشترک ینی چی

اگه این طور فکر میکنی من دیگه نمیدوتم چی بگم عزیزم ولخرج نیست که بگی چون جونه قدر پول رو نمیدونه گلم به شما خیانت میکنه تا به حال مرد میانسال ندیدی خاین باشه چشمات رو باز کن لطفا

اومد تاپیک زد یه رب پیش گفت چیزی نبوده الکی شک کرده

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اگر میخوای فکر کنی به این فکر کن تو چی میخوای نه شوهرت  اون داره کیف میکنه تو میسوزی  خی ...

واقعا.قبلا باهاش اتمام حجت کرده بودم که دفعه ی بعد ازت قبول نمیکنم بگی گوشیم دست رفیقم بوده و رفیقم کرده و....بازم تکرار کرد

2706