2737
2734
عنوان

بيايد رفقا، انگيزه تميز كاري بهتون بدم + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 61316 بازدید | 470 پست
عزيزم😁 تو اين تاپيك بيست صفحه اي تنها كسي كه به اون دقت كرد تويي، فهميدم مثل خودم با عشقي😊😁

مرسي عشقم ،اخه من عاشق اين چيزام 😍از كجا خريدين؟كاش منم پيدا كنم اين مدلي 

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
مرسي عشقم ،اخه من عاشق اين چيزام 😍از كجا خريدين؟كاش منم پيدا كنم اين مدلي 

عزيزم قابلتو نداره اصلا، اين كهنه است يا نه برات ميفرستادم❤️

من اينو از فروشگاه دايسو تو امارات خريدمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم قابلتو نداره اصلا، اين كهنه است يا نه برات ميفرستادم❤️ من اينو از فروشگاه دايسو تو امارات خري ...

مرسي مهربونمممم😍🌸پس من نميتونم اينجاها پيداش كنم 😔

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
من دخترم دوسالشه هميشه سر پام

استارتر عزیزم من الان این تاپیکتو دیدم میشه مارکه همه شویندهایی ک استفاده میکنی رو بگی یا ترجیحا شویندهای قوی برج ۳مستاجرمون میره و از الان غصم شده تمیز کردن اون خونه میخوام کلا سابیده شه همه چی شیرالات هود گاز همه چی اگه کمکم کنی ممنون میشم گلم

محکم بشین دلم این دور اخره
2742
استارتر عزیزم من الان این تاپیکتو دیدم میشه مارکه همه شویندهایی ک استفاده میکنی رو بگی یا ترجیحا شوی ...

عزيزم راستش منم خيلي واسه تميزي خودمو هلاك نميكنم😊

از اين چهار تا شوينده استفاده ميكنم

جاهاي خيلي كثيف اب و وايتكس و پودر رخشا

تميزي هاي روزمره اسپري سطوح اكتيو

سيف كِرِمي واسه سينك و گاز و شير الات

عزيزم راستش منم خيلي واسه تميزي خودمو هلاك نميكنم😊 از اين چهار تا شوينده استفاده ميكنم جاهاي ...

مرسی عزیزم احساس میکنم وسواس گرفتم کارم به جایی رسیده سرامیکای خونرم با وایتکس میسابم نمیدونم چیکار کنم 

مرسی عزیزم احساس میکنم وسواس گرفتم کارم به جایی رسیده سرامیکای خونرم با وایتکس میسابم نمیدونم چیکار ...

واي نه

اينكارو با خودت نكن عزيزم

بعدا پشيمون ميشي

تميزي خيلي خوبه اما در حد معقول

سلامتيت هميشه برات تو اولويت باشه

واي نه اينكارو با خودت نكن عزيزم بعدا پشيمون ميشي تميزي خيلي خوبه اما در حد معقول سلامتيت هميشه ...

خودم ک حالا هیچی ی بچه ۱۸ماهه دارم درسته وقت تمیزی اینا با باباش گیفرستمشون بیرون اما وایتکس اینا بوش میمونه طفلی دلم برای اون میسوزه حالا ی ماهه ‌ک با وایتکس کار نکردم گفتم یهو واسه عید ولی همش احساس کثیفی دارم این وسواسیای منو تو رو میلینم میگم خوشبحالشون چقدر تمیزن ن میکروبی ن هیچی

2740
من با هر چی که شیشه ها رو تمیز میکردم باز رد دستمال میموند روی شیشه.  حتی گاهی سرکه هم قاطی میک ...

عزیزم شیشه شوی ماشین چیه 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
2706