2752
2739
عنوان

بيايد رفقا، انگيزه تميز كاري بهتون بدم + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 61405 بازدید | 470 پست
خب حالا نظر بدید... منم هنیشه خونم برق میزنه...ریا نشه خیلی خیلی تمیزم... روزی یه ساعت برا مرتب کردن ...

خوش بحالتون ميشه ب منم ايده بديدنامرتب نيستما ولي هميشه هم مرتب نيست خونم 

زندگی رو دوست دارم باهمسروبچه هام  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالتون منم خونم خيلي شلوغه نميدونم چيكاركنم اصلاهرچقدرمرتب ميكنم انگارن انگار

عزيزم خب طبيعي هم هست

ماشاالله سه تا بچه دارين

اما رمز موفقيت تو همون كم كردن وسيله هاست

2731

راستي خانوما من تنهاكاري انجام ميدم خودم وشوهرم كيف ميكنيم موقعي ك باهم ديگه جايي ميريم دستمال مرطوب برميدارم ماشينمونوتميز

ميكنم قشنگ برق ميزنه اخه شوهرم يكم شلخته است

زندگی رو دوست دارم باهمسروبچه هام  
ما میخوایم خونه بسازیم. متراژ زمین هست 20در 14  که قسمت 14به سمت جنوبه و ورودیه خونس و البته ...

عزیزم اگه بخواید اشپزخونه به سمت جنوب باشه مشکلی نیست اما در اینصورت باید طبقه همکف هم اگه پیلوت نیست و مسکونیه اونم بهتره اشپزخونش به سمت جنوب باشه که لوله کشی و تاسیساتش راحتتر باشه ..امکان جدا کردن نشیمن و پذیرایی توسط اشپزخونه وجود داره اما با توجه به اینکه متراژ خونتون خیلی بزرگ نیست فضا خورد میشه مثلا اگه بخواید پذیراییتون از نشیمن جدا بشه ممکنه یه سالن ۵۰ متری در بیاد با یه نشیمن حدودا ۲۴ یا ۳۰ متری (البته به ابعاد خوابها بستگی داره)اما اگه نشیمن و پذیراییتون با هم باشه یه سالن بزرگ و کاربردی تر میشه ....عزیزم حتما یکی از خوابهارو مستر کن یعنی داخلش حمام و سرویس بهداشتی هم قرار بده برای راحتی خودتون...خواسته هاتونو به مهندس طراحتون بگید وظیفه ایشونه که مطابق با میل شما طراحی کنه ...

عزیزم اگه بخواید اشپزخونه به سمت جنوب باشه مشکلی نیست اما در اینصورت باید طبقه همکف هم اگه پیلوت نیس ...

خیلی ممنون از راهنماییتون. زیر این پست نقشه ای که خودم کشیدم میزارم لطفا نظرتونو بگید

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
☺️

فشار شكن سر شير آب رو ميشه از نزديك عكس بدي ؟منم ميخوامششش

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍