2752
2739
عنوان

بيايد رفقا، انگيزه تميز كاري بهتون بدم + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 61405 بازدید | 470 پست
معلومه همه جا رو برق انداختي، خسته نباشي عاشق روتختيت شدم

آررررررررره انصافا خیلی سابیدم😂🙊همچنین عزیزم خدا قوت 😍🖐️ نظر لطفته، قابل تورو هم نداره 😄

از خونه دنج و زیبات واقعا لذت بردم😌

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
☺️

خیلی تمیره انگار آشپزخونه نوعروس هاست . فقط ۲ نکته یوی اینکه مایع ظربشور پرکن دوما سینی از پشت شیرآب بردار 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم فعلا پذیرایی مو تمیز کردم اساسی اساسی. الان دارم میخابم وگرنه عکس میزاشتم. فردا اشپزخونه رو میریزم بیرون انشالله 

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2731
چرا اين فكرو ميكني هر خونه اي كه يه زني با عشق توش زندگي ميكنه و بهش ميرسه حتما جاي قشنگيه عزيزم

نمی‌دونم چرااا

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

من با هر چی که شیشه ها رو تمیز میکردم باز رد دستمال میموند روی شیشه.  حتی گاهی سرکه هم قاطی میکردم تو اسپری میزدم باز خوب نبود.   یه روز که رفتم فروشگاه. دیدم شیشه شوی ماشین داره. قیمتشم مناسب بود.  یه بطری ۷ هزار تومن.  باور نمیکنین که چقد تمیز میکنه تا سه روز هم تمیز میمونه منی که صبح و عصر باید تمیز میکردم.  

منم دیروز از ساعت 11 تا 5 عصر یه تمیزکاری اساسی انجام دادم الان هم از صبحه که از کت و کول افتادم همه ...

خیلی تمیز و مرتب ولی شلوغه قابلمه ها رو بزار توی کمد 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
خیلی تمیره انگار آشپزخونه نوعروس هاست . فقط ۲ نکته یوی اینکه مایع ظربشور پرکن دوما سینی از پشت شیرآب ...

ممنون  عزيزم

چشم پرش ميكنم در اسرع وقت

اما بزار اون سيني گل گي رو برندارم، بهش ارادت خاصي دارم😍😀

من فقط به لکه حساسم و تمیری دستشویی و توالت و سینک. خیلی هم به شوینده معتاد شدم ریختم تو جای شیشه پاکن اسپری میکنم اون ته توهای توالت. خیلی تی کشیدن و برق انداختن و هرروز گردگیری کردن برام‌مهم نیس. گردگیری هفته ای دو بار. شیشه پنجره هم سالی سه چهار بار. جارو کردن هم دوست ندارم شاید هفته ای یه بار. چیز اضافه نباید تو خونه باشه میریزم دور. دور گاز لکه چربی باشه عصبییییی میشم. به یه چیزای خاصی گیر میدم فقط. همه چی تمیز باشه سرجاش باشه اما اگه خیلی هم اندازه مرتب و تا شده نباشه مهم نیست برام.

ممنون  عزيزم چشم پرش ميكنم در اسرع وقت اما بزار اون سيني گل گي رو برندارم، بهش ارادت خاصي دار ...

باووشه بزار بمونه😅😍

من قبل و بعد تمیز کاری رو میذارم البته از تو تاپیک خودم برداشتم عکسو تقریبا براماه پیشه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
من با هر چی که شیشه ها رو تمیز میکردم باز رد دستمال میموند روی شیشه.  حتی گاهی سرکه هم قاطی میک ...

واسه همه چی خوبه یت فقط شیشه؟ 

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین