1662
1605
عنوان

کاربران عزیز

1141 بازدید | 169 پست

سلام  

تازگی ها مد شده با دو تا کاربری بچه ها رو سر کار میذارین؟  

این چه کاریه یاد گرفتین ، اصلا درست نیست  

من بفهمم هر دو کاربری رو قطع میکنم که دیگه اینطوری بچه ها رو اذیت نکنین  

فکر کنم یک چیزی به اسم ای پی رو یادتون رفته  

تازه با یک کاربری به کاربری دیگه خودتون فحش میدین؟ دست مریزاد  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3450262/خود-شیفته-ی-احمق-چقدر-از-این-آدم-بدم-میاد?page=1

😐😐😂😂😂😂😂😂

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر

😎

ببینمت تو رو🤨                                                       دیدمت برو😒             😍خدایا به دلامون آرامش بده رَبِّ لا تَذَرْنِي فَرْدًا وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

سلام   

«لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤
1522
1668

به خودش فحش میده😂

«لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

😂😂😂😂

خدایا تا قبل اینکه ازدواج کنم حرفی نداشتم جونمو هر وقت خواستی بگیری حتی بعد ازدواج هم بازم حرفی نداشتم ولی الانکه مادر شدم بهم این فرصتو بده تا وقتی دخترم به سرو سامون رسید کنارش باشم و براش مادری کنم 🤗 خدایا از اینکه خواسته ی دلم با هدیت یکی شد هرروز ممنونتم 😍 خیلی خیلی خیلی خوشحالم که بهم دختر دادی مرسی خدا جون😄
1645