1464
1411
عنوان

واقعا که

166 بازدید | 33 پست

واقعا چجوری راضی میشین هر دعوا یا بحثی با همسرتون میکنین بیاین و از بقیه ی کاربرا نظر میخواین ک چی کنم چی نکنم؟

مگه بقیه تو زندگی شمان ک بدونن و بگن چجوری رفتار کنین؟

چرا زندگی خودتونو میسپارین دست حدسیات و نظرات بقیه؟

بخدا ک اینجوری فقط ب زندگیتون لطمه میزنین

بخواین نخواین باعث انحراف ذهنتون میشه

ادم مشکلشو فقط باید بین خودشون دو نفر حل کنه

چ وضعشه اخه..

@سوگند22   خیلی شیک حرفو عوض کردیا

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

بابادردشون دعواشون نیس دردشون توجه وترحم وتاپینک پربازدیدزدن هست

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473
@سوگند22   خیلی شیک حرفو عوض کردیا

ن عشقم برات تو پست بعدی نوشتم داشتم میفرستادم تاپیک ترکید😦😦😦

وااااااااااای انـقد خنـدیدم همـه بیدار شدن   خب نخند دهنتووووو ببند دهنتــوو ببند  😒
ن عشقم برات تو پست بعدی نوشتم داشتم میفرستادم تاپیک ترکید😦😦😦

عه🤨درخواست دوستی میدم دوبارههه بگو

جیغغغغ😬😬😬

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

تا الان بالای ده تا تایپیک دارم نصیحت میکنم عیب نداره بزرگی کن برو ننه شوهرتو ببوس برو پدرشوهرتو ببین

تو مسافرتی شوهرتو اذیت نکن

بخاطر یه رفتار با شوهرت قهر نکن

واااای فلج شدم😂😂😂😂بقیه بجا انرژی مثبت بیشتر طرفو جنگی میکنن

منم درکشون نمیکنم هیچوقت همچین کاری نکردم خودم خدارو شکر هر بحثی ام باشه خودم با همسرم منطقی حلش میکنیم 

ولی خب بعضیا قدرت تصمیم گیری ندارن فکر میکنم علتش اینه که میان اینجا میپرسن

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1334
عه🤨درخواست دوستی میدم دوبارههه بگو جیغغغغ😬😬😬

نوشتم ک چیزی نیست عزیزم یکم دلم گرفته😂😂😂😂

وااااااااااای انـقد خنـدیدم همـه بیدار شدن   خب نخند دهنتووووو ببند دهنتــوو ببند  😒

قبلنا تو این سایت بیشتر در مورد بارداری و زایمان و نازایی بود اما الان فقط شده خاله زنک بازی.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...کاهش وزن با تاپیک بامداد خمار عزیز.وزن شروع ۸۶،۹۵۰...وزن الان ۸۴،۸۵۰...شروع رژیم ۴ آذر.قد ۱۶۶...هدف اول ۸۰ 
منم درکشون نمیکنم هیچوقت همچین کاری نکردم خودم خدارو شکر هر بحثی ام باشه خودم با همسرم منطقی حلش میک ...

منم خداروشکر هیچوقت زندگیمو رو حرفای بقیه بنا نمیکنم

ادم خودش عقل داره

نوشتم ک چیزی نیست عزیزم یکم دلم گرفته😂😂😂😂

عه 😐

استینامو زده بودم بالا بیام دلداریت بدم ک

یعنی بدم پایین استینامو؟

1474
ن همه راهنمایی کردنی طرف مثلا میاد میگه امروز شوهرم حوصله نداشته اون یکی جواب میده طلاق بگیر😐

🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏

خیلی باحال بود 

نمیدونم والا بعضیام نمیتونن با کسی درد و دل کنن میان اینجا حرف میزنن 

حالا اونایی و که راهنمایی درست کنی طرف اعصابش خرابه میاد سر ما خالی میکنه😅😅😅

I'd walk straight through the bullet😏
🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏 خیلی باحال بود  نمیدونم والا بعضیام نمیتونن با کسی درد و دل کنن میان اینجا ...

همون والا

طرف قدرت تصمیم گیری نداره بعد از راهنمایی بقیه توقع داره

عه 😐 استینامو زده بودم بالا بیام دلداریت بدم ک یعنی بدم پایین استینامو؟

اگر میخوای کلا در بیار راحت باش😯😯😯

اگر میخوای کلا در بیار راحت باش😯😯😯

😐نه سرده

ب نظرت برم ظرف بفروشم یا ن

1508