2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری تونستی انقدر کم بخوری؟

راستش من وزنم همیشه زیر ۶۲ بود چندماه خودمو وزن نکرده بودم تا رفتم باشگاه رو ترازو که رفتم دیدم ۷۴ کیلوشدم واقعا شوکه شدم از همون لحظه گفتم تا ۵۸ نشدم حق ندارم پرخوری کنم

2731
عزیزم رژیم خانمای شیرده رو نمیدونم چطوریه باید از کارشناس تغذیه بپرسی. غصه نخور وزن کم کردن چیزی نیس ...

مرسی عزیزدلم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
چراااااا

بسه میخوام چیکارکنم😐

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
کاهش وزنتون چطوره؟من این هفته زیر هشتصدتا بستم دو کیلو کم کردم مربیم دعوام کرد گفت باید نیم کیلو کم ...

من خودم قبلا رژیم گرفتم بدون کالری شما تاالان هشت کیلوکم کردم ازماه رمضون شروع کردم دوروزه کالری شمار روشروع کردم

2740
وای تروخدا اینقدر فشار نیار به خودت نی نی گناه داره آخه

از ۸۵ رسیدم به ۶۷نمیخوام زیاد چاق بشمدوباره.واقعا سیرمم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
چرا اوایل کبود میشد ولی الان فقط درد میگیره همیشه یه ربع میزنم چهارشنبه جوگیر شدم ۴۵ دیقه زدم تا الا ...

خوش بحالتون من تا میام بزنم انقدر درد میگیره بعد ۱ ساعتم کبود میشه انگار کتک خوردم همیشه ام همینجوره 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
اووووو. چیا خوردی 🤤

تو رژیم بودم‌ و حسابی ام با اراده سه کیلوهم‌کم کردم و کلی سایز ولی ی مشکلی برام‌پیش‌اومد گذاشتم کنار رژیم‌و ورزشو 

باز کی اراده بگیرم‌خدامیدونه‌اگ ادامه داده بودم‌الان‌کلی لاغر شده بودم😞😭پرخوری عصبی دارم

2706