2752
2734

ون بچه شیر میدم در روز چقدر کالری باشه لاغر میشم تازه میخام شروع کنم تازه زایمان کردم 80 کیلوام میخام 60 بشم😭😭😭

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فکر کنم  ۱۰۰۰تا هنوز حساب نکردم تاعید باید ۱۴کیلو کم کنم

صبحانه دو کف دست لواش با سی گرم پنیر و یک گردو 

ناهار شش قاشق لوبیا پلو 

عصرونه یک عدد موز و پرتقال و یک لیوان شیر عسل

شام یک سیب زمینی آب پز با دو کف دست لواش

یک چای و سه عدد خرما

البته من معده ام رو کوچک کردم حجم غذاهام کمه 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

برا من ک شیرمیدم روزی چقدر کالری باید دریافت کنم

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
از ۶۴ اومدم ۶۲ تو ده روز  یه هفته تو ۶۲ موندم  الان یه هفته ست ۶۰.۵ هستم  میخوام ۵ ...

باید در روز چقدر کالری باشه من تازه زایمان کردم شیر میدم 80 کیلوام چقدر طول میکشه 60 بشم؟😭

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
باید در روز چقدر کالری باشه من تازه زایمان کردم شیر میدم 80 کیلوام چقدر طول میکشه 60 بشم؟😭

عزیزم رژیم خانمای شیرده رو نمیدونم چطوریه باید از کارشناس تغذیه بپرسی. غصه نخور وزن کم کردن چیزی نیس که . فقط اراده میخواد 

باردازم با ۷۸۳تابستمش

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
شما نمیخواد رژیم بگیری تو شیردهی خیلی لاغر میشی

میترسم همین وزن بمونم

2706