2752
2734
عنوان

بیاید دعوای دیروز خودمو شوهرمو تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 50 پست
سعی کن همیشه کار به اینجاها نکشه اگه باهمین محل ترک کن اگه تلفنیه ی بهونه بیاررقطع کن ولی کلا دوران ...

نمیتونم من اخلاقم خیلی بده.باید حتما برم پیش مشاور

الان اس ام اس زد سلام   

استارتر ببخشید من وسط تاپیکت حرف زدم عزیزم

تقصیر خودت بوده اصلا خودت حامله ای گشنه ت نمیشه؟! من حامله بودم ۱۰ ناهارم اماده بودم . تازه صبونه ...

خب من رو حساب هر روز . بعضی روزام ۲ غذا میخوریم. 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقصیر خودت بوده اصلا خودت حامله ای گشنه ت نمیشه؟! من حامله بودم ۱۰ ناهارم اماده بودم . تازه صبونه ...

میگم از چند هفتگی این گشنگیاشروع میشه من ۸هفتمه اصلاکمتر از قبل میخورم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
هرچی با ارومی میگم پنج دقه دیگه امادس دیدم حالیش نیس داد میزد وحشتناک .‌کسی از بیرون میشنید فکر میکر ...

خب گرسنه بوده عصبی بوده.یکمم کم کاری از شما بوده ک دیر شروع کردی

کاش چیزی نمیگفتی وقتی سیر میشد خودش از رفتارش خجالت میکشید

2731

چقد زشته ادم براشکمش دادو هوار راه بندازه شوهرت یه میوه ای چیزی میخورد تا اماده میشد بچه ها استارتر باردارم هست خو بیچاره گناه داره 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
چقد زشته ادم براشکمش دادو هوار راه بندازه شوهرت یه میوه ای چیزی میخورد تا اماده میشد بچه ها استارتر ...

خیلی شکمو و شکم پرسته دقیقا باباشم همینطوره مادرشوهرم ۱۱ باید ناهارش اماده باشه بعدم اقا میاد اگر اماده نباشه نپخته میکشه میخوره. من رو حساب ساعت هر روز رفتم جلو بعدم ی شامی سرخ کردن پنج دقه کار داره ولی صبر نکرد. اون سری هم غذام اماده نبود زنگ زد مامانش غذا گرفت دیگه من سریع عکس قابلمه غذام فرستادم برا مامانش. رسوا هس برا شکمش 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
خب گرسنه بوده عصبی بوده.یکمم کم کاری از شما بوده ک دیر شروع کردی کاش چیزی نمیگفتی وقتی سیر میشد خود ...

من اصلا حواسم‌نبود ی دفعه نگا کردم دیدم ساعت ۱۲ هس و کاری نکردم. 

تا اونجایی که شوهرت واسه غذا داد و بیداد کرده مقصرش آقا بوده حالا غذا آماده نیست یه سیبی بیسکوییتی ...

من‌ک نگفتم ۳ساعت بشین . من‌گفتم ده دقه بشین. ارزش اینو نداشتم؟من این همه با شکم‌پر تو خونش دارم زحمت میکشم این جوابمه؟مگه کلفتشم مگه حقوق بگیرشم ؟منتظر بمونه تا غذا حاضر بشه. روز جمعه مونو خراب کرد ناهارمونو خراب کرد اصلا نفهمیدم چی خوردم بخدا. بعدم کلی عذر خواهی کرد عصرش گفتم نمیبخشمت دیشب گل چید برام ولی ارزشش نداره دیگه چون من اون همه اشک ریختم بچم تو شکمم مدام تکون میخورد 

خیلی شکمو و شکم پرسته دقیقا باباشم همینطوره مادرشوهرم ۱۱ باید ناهارش اماده باشه بعدم اقا میاد اگر ام ...

خواهرانه میگم کاراش خیلیییی زشته من دانشجوام گاها ۳میام خونه گاها ۶میام خونه بعضی شبا شب ناهار فردارو میزارم بعضی شبا نمیرسم گاها ناهار وشاممون یکی میشه جیکمون درنمیاد بخدا..بش بگو زشته براشکمت این کارارو میکنی .شده ما ناهارمونو۴میخوریم .حالا میوه میخوریم تا اماده بشه یا نون وماست .بگو من حاملم گناه گنارم شاید بیحال باشم شاید از بوی غذا حالم بدشه یکم درک کن

خواهرانه میگم کاراش خیلیییی زشته من دانشجوام گاها ۳میام خونه گاها ۶میام خونه بعضی شبا شب ناهار فردار ...

چی بگم خواهر دیروز روزگارمو سیاه کرد

میگم از چند هفتگی این گشنگیاشروع میشه من ۸هفتمه اصلاکمتر از قبل میخورم

از پنج شش ماه ب بعد

چی بگم خواهر دیروز روزگارمو سیاه کرد

ناراحت نشی اجی ولی خدابهت صبر بده باهمچین ادمی .اخه ادم جار شکمشو میزنه پیش مادرش😖😖

من‌ک نگفتم ۳ساعت بشین . من‌گفتم ده دقه بشین. ارزش اینو نداشتم؟من این همه با شکم‌پر تو خونش دارم زحمت ...

میفهممت برادرشوهر منم همینه

دیدم گشنه که میشه دیگه مادر و زن و بچه نمیشناسه فقط داد و بیداد میکنه

باهاش صحبت کن دیدی درست بشو نیست وقتی دیدی خیلی گرسنه اس یه تنقلاتی چیزی بهش بده دیگه چاره نیست🤕