2737
2734

دیروز صبح ک‌ میخواس از خونه بره بیرون گفتم ناهار چی میخوری گفت برنج و  شامی درست کن

صبحونم‌نخورد و رفت

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد من ساعت ۹ونیم بود گوشت گذاشتم بیرون ک یخش باز بشه چرخش کنم برنجمم خیس کردم رفتم نشستم جلو تلویزیون

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2728
منم از پنجشنبه با همسرم قهر کردم هنوز نیومده آشتی    

چ دلگنده ایی.....ما بیشترین قهری ک داشتیم ۵ساعت بوده اونم سره گوجه فرنگی بیخودی دعوا شد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ی دفعه نگا کردم دیدم نزدیک ۱۲ هس سریع بلند شدم اب برنجو گذاشتم گوشتم چرخ کردم

تا ۱۲ونیم برنج‌رو دم کرده بودم 

داشتم مواد شامی رو اماده میکردم

ک اومد خونه

2738
چ دلگنده ایی.....ما بیشترین قهری ک داشتیم ۵ساعت بوده اونم سره گوجه فرنگی بیخودی دعوا شد

توی 9 ماه این دومین باره که قهرمون اینقد طول کشیده.همیشه قهرامون دو سه ساعت بیشتر نمیشد

چیکار کنم خیلی ناراحتم   

رفت سر قابلمه ی قاشق برنج ور داشت خاس بخوره گفتم نخور تازه دمش کردم ریخت سرجاش رفت نشست تو سایت دیوار ی چرخی زد و منم داشتم شامی هارو میزدم سر سیخ‌چوبی گفت میخام برم بیرون  گفتم وقتی اومدی سرخ کنم؟گفت ن الان سرخ کن گشنمه زود میام خونه

ی دفعه نگا کردم دیدم نزدیک ۱۲ هس سریع بلند شدم اب برنجو گذاشتم گوشتم چرخ کردم تا ۱۲ونیم برنج‌رو دم ...

پس حق داشته

۳ ساعت جلو تلویزیون بودی اون گشنه مونده خب 

من اگه بدونم چی بپزم ساعت ۱۰ میپزم 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

حالا تازه ساعت یک هس ک اقا پنج دقه ای برگشت خونه

منم روغنم گذاشته بودم داغ بشه.دیدم گفت وااای هنوز اماده نیست

گفتم‌مگه ساعت چنه ما هر روز یکونیم ناهار میخوریم برو بشین الان امادن.

ببین دوست عزیز دعوای تو شوهرت به ما مربوط نیس ولی چون تاپیک زدی لابد نظر میخای یا درد و دل ما به تو بها دادیم که اومدیم تاپیکت توام شعور داشته باش احترام بزار این یک خط ها رو هم برا نی نی یار تعریف کن چون قطعا گزارش میزنم 

توی 9 ماه این دومین باره که قهرمون اینقد طول کشیده.همیشه قهرامون دو سه ساعت بیشتر نمیشد چیکار کنم خ ...

ی خوراکی مورد علاقشو درست کن 

حق داری خیلی زمان زیادیه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

دیدم ی بشقاب ور داشت برنج کشید توش داد میزد ک باید برنج خالی بخورم از صبح تاحالا چیکار کردی. گفتم چته پنج دقه دیگه امادس برو بشین

2706