2733
2739
عنوان

بیاید دعوای دیروز خودمو شوهرمو تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 50 پست
میفهممت برادرشوهر منم همینه دیدم گشنه که میشه دیگه مادر و زن و بچه نمیشناسه فقط داد و بیداد میکنه ...

تنقلات نمیخوره . حالا درستش میکنم. بهش گفتم هر روز همینه بیا دعوا کن من اعصابشو دارم‌. زودم‌پشیمون میشه ولی فایده نداره دیگه. دیروز هی میخورد بهش میگفتم اماده ک نبود پس چطور داری میخوری؟دقیقا از یک تا یکو نیم دعوا کرد ناهارشم خورد 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
واقعا ازت معذرت خواهی کرد ؟خوش بحالت والا شوهر من همه کاری میکنه منم میرم منت کشی با اینکه اون مقصره ...

خب نرو من اصلا محلشم نمیذارم وقتی عذرخواهی میکنه. الان از دیروز تاحالا باهاش سر سنگین بودم. صبحم  میخاس بره دسش دراز کرد دس بده دس ندادم بهش.هی میاد طرفم پسش میزنم. همیییشه خودش میاد عذرخواهی 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ازت معذرت خواهی کرد ؟خوش بحالت والا شوهر من همه کاری میکنه منم میرم منت کشی با اینکه اون مقصره ...

بعضی  وقتا میخام بیشتر قهر باشم ولی دیگه خندم‌میگیره تو روش. وگرنه ی ادم سفتی هسم😂😂

میگم از چند هفتگی این گشنگیاشروع میشه من ۸هفتمه اصلاکمتر از قبل میخورم

سه ماهگی ب بعد

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2742
خواهرانه میگم کاراش خیلیییی زشته من دانشجوام گاها ۳میام خونه گاها ۶میام خونه بعضی شبا شب ناهار فردار ...

خب عزیزم همسر شما فرق داره با همسر ایشون

من میگم بهونه دستش نمیداد که دادو بیداد کنه

تازه از کارش پشیمون شده دیگه اومده معذرتخواهی

کشش نده ولش کن ب آرامش خودتو بچه ات فکر کن

پاشو یه عالمه ب خودت برس یه عالمه چیزای خوشمزه و مقوی بخور.ناراحت نک خودتو بخاطر چندتا کتلت

همسرتم اومد خونه دیگه قهر نباش اومده نازتو بکشه دیگه لوس کن خودتو ولی دیگه قهر نباش.