2737
2739
عنوان

❤بالاخره وقتِ بهم رسیدن❤

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 102 پست

عزیز دل من این حسن رو کامل درک میکنم من هم این خصوص بعد از چهار سال تمام  یعنی از ۱۵سالگی استارت خورد اولین فرد زندگیم بودو آخریش. شهریور همین امسال هم بعله برون  و عقدم بود  میفهمم چقدر خوشحالی خوشحالی تو با خونوادت تقسیم کن امیدوارم موفق باشید شکر گزاری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والا خودشون بریدن و خودشون دوختن و تنم کردند

کاش پیش یکی دیگه برید دوباره

این مشاوره دیوونه بوده

ولی واقعا مشاوری ک ما میخواییم بریم پیشش خیلی مرد خوبیه

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
عزیز دل من این حسن رو کامل درک میکنم من هم این خصوص بعد از چهار سال تمام  یعنی از ۱۵سالگی استار ...

فدات عزیزدلم مرررسی

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒
2728
اگه تا الان زندم به همین امیده واسن دعا کن❤

امیدت به خدا باشه برمیگرده پسر سرش به سنگ نخورده از من می‌شنوی به خودت برس  نزار فکرو خاطرات پیرت کنه حالتو بیش از اندازه بد کنه موفق میشی صبر کن من هم برات دعا میکنم 

2738
عزیزم ممنونم ازت❤❤❤

اسمتو نمیدونم

ولی برات صد تا صلوات میفرستم ک عشقت برگرده و درست بشه همه چی

تو هم تو دعاهات منو یادت نره اسمم مهنازه

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
عزیزی❤❤😀

عزیزم فقط چندتا حرف خواهرانه. یوقتایی ناراحت نشی الان گرونیه توقعات رو به حد معمول برسون  و اینکه  توقع شور شوق اولیه یعنی قبل رو از شوهرت صد در صد نمیتونی داشته باشی. بعد ازدواج ایشون بخاطر  اینکه آب تو دلت تکون نخوره مسئولیت یه زندگی رو دوش قرار بگیره. پس یکم   کم میشه و اینکه اجازه نده. فردی دخالت بیش از حدی بکنه اونوقت مرد به فکر این نیفته که شما توانایی کامل ندارید و مجبورید کمک بگیرید یا کم کاستی تو زندگیتون هست بقیه هی میخام کمکتون بکنم ببخشید طولانی شد 😘 خوشبخت شی عزیز دلم

عزیزم فقط چندتا حرف خواهرانه. یوقتایی ناراحت نشی الان گرونیه توقعات رو به حد معمول برسون  ...

مررسی گلم از راهنماییت

کلی ممنونم

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒
2706