2733
2734
عنوان

❤بالاخره وقتِ بهم رسیدن❤

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 102 پست
من خودم به شخص نامزدم و توی چهار سال قبل عقدم زمان عاشقی یه روز در میوه می‌دیدم آبان فقط یه پنجشنبه ...

درسته

بالاخره ادم نباید توقع اینو داشته باشه ک زندگی راحت پیش بره

هرچیزی سختی خودشو داره و ادم باید بفهمه ک مسئولیت زندگی افتاده رو دوش مردش

پس باید درکش کنه

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته بالاخره ادم نباید توقع اینو داشته باشه ک زندگی راحت پیش بره هرچیزی سختی خودشو داره و ادم بای ...

آفرین به این همه درک والای تو مطمئنیم شوهرت میپرستت خیلی از دلایل جدایی بعد ازدواج همینن توقعات بیجا هست 

آفرین به این همه درک والای تو مطمئنیم شوهرت میپرستت خیلی از دلایل جدایی بعد ازدواج همینن توقعا ...

خودشم همیشه بهم میگه😀

همیشه از درک کردنام تشکر میکنه😝

2731

و زری جون یه مسئله دیگه ای هم که هست خواهش عاجزانه دارم تو نی نی سایت نگو بی ادبی نباشه ها اما یکسری از آقایون با نام های کاربری زنانه میان و یه  راهکارهایی رو جلو پات میزارن  که حتی به طلاق هم فکر می‌کنی. دیدم که میگم طرف اومده نوشته شوهرم حرفمو جوش نمی‌ده خیلیا. نوشتن که زیر سرش بلند شده از چشمش افتادی فلان شدی بهنام شدی.   ناخواسته ذهنرو به سمت انحرافات میکشم که این به زندگیت. صدمه می‌زند و یه خواهش دیگ. هیچوقت هیچوقت  حتی تو بدترین مشکلات اول     بستر خوابتو از کنارش جدا نکن و اینکه  از خونت قهر نکن برووو بدترین نوع رفتار من مادرم وکیل خیلی از پرونده های از همین دو نکته استارت خورده بازم عذر میخام موفق خوشبخت باشی

و زری جون یه مسئله دیگه ای هم که هست خواهش عاجزانه دارم تو نی نی سایت نگو بی ادبی نباشه ها اما یکسری ...

اره دقیقا

میان سوال میپرسن یا راهنمایی میخوان از بقیه ی کابرا هرکی هم یچیزی میگه

اما این اشتباهه

هیچکس بجای ادم زندگی نمیکنه و تو موقعیتِ زندگی ادم نیس

ادم خودش باید بسنجه

خیلی ممنونم عزیزم برا راهنماییات مهربون ک در اختیار میزاری

اره دقیقا میان سوال میپرسن یا راهنمایی میخوان از بقیه ی کابرا هرکی هم یچیزی میگه اما این اشتباهه ...

قربونتشم  من خودم علاوه بر رشته دندانپزشکی روانشناسی هم مطالعه میکنم حدود ۵سال هست اما علاقمند به دندان بود و الان دارم ادامه میدم 

2740
 قربونتشم  من خودم علاوه بر رشته دندانپزشکی روانشناسی هم مطالعه میکنم حدود ۵سال هست اما ع ...

خیلی موفق باشی گلم

راهنماییات کلی بدردم میخوره ممنون

😂😂 نه عزیزم تک پسره

خخخخ 

اخه برادرشوهرمنم تازه ۲۲ سالشو تموم شده با دختره ۲۱ ساله دوستن اونطور ک فهمیدم ۳ ساله باهمم.

انشاالله خوشبخت بشین

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
خخخخ  اخه برادرشوهرمنم تازه ۲۲ سالشو تموم شده با دختره ۲۱ ساله دوستن اونطور ک فهمیدم ۳ ساله با ...

اونام مث مان پس😂قربونت گلم