2733
2734
سلام دوستای خوبم

من میخوام یخچال(ساید بای ساید) و لباسشویی(اتوماتیک) بگیرم ولی نمیدونم کدوم مارک بهتره و از کدوم منطقه تهران میتونم با قیمت خوب تهیه کنم.

ممنون میشم اگه کسی تجربه و یا اطلاعاتی داره در اختیارم قرار بده.

مرسی

سلام زیبا جان .

نمی تونم بگم چه مارکی بگیر ، چون تجربه ی زیادی ندارم . خودم یخچال ال جی دارم ، ولی نه ساید بای ساید ، لباسشویی هم بوش دارم که خیلی راضیم .

فقط در مورد خریدش بهت توصیه می کنم که حتماً حتماً از نمایندگی هاشون بخری که الان دیگه توی هر خیابونی هست . پیشنهاد می کنم که امین حضور و بازار و ... از سرت بیرون کنی . از خود نمایندگی بگیری هم خیالت راحت تره و هم قیمتش همونیه که باید باشه و هم چون می تونی از نزدیک خونه ات خرید کنی هزینه ی حمل و نقل میاد پایین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من که 3 سال پیش یخچالم رو گرفتم ، مامانم هم 10 سال پیش . هر دومون کاملاً راضی هستیم .

راستی خواهر شوهرم تازگیا بعد از کلی تحقیقات !!! ساید بای ساید ge خریده . خودش میگه از هر کی سوال کردم گفتن از این بهتر وجود نداره !
بیشترین مشکل ما برای خرید این وسایل هست یعنی اصلا نمیدونیم کجای تهران باید بریم. اونم با یه نی نیه 8 ماهه!!!

بیشتر نظرمون روی ال جی و سامسونگه ولی خب شوشو میگه کجا بریم بخریم. راستی ما خونمون شمال شرقه، حکیمیه هستیم.

2706