2737
2739
عنوان

خانوما شده به غیر شوهراتون ب کسی دیگ فکر کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1426 بازدید | 115 پست
همش سرش تو گوشیه. میگم داری چیکار میکنی میگ تو بورس شرکت کردم دارم کار میکنم سره کار با دوستاش ترشی ...

فقط همینا؟

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
من کلا از چشمم افتاده دوست دارم با مردای دیگه صحبت کنم .خیلی افسردم کرد ازش زده شدم هر چند اهل خیانت ...

از چشمت هم افتاده باشه حق نداری به کسی خیانت کنی و تربیت پدرمادرتم زیر سوال ببری..جداشو بعد میتونی با هرکسی خواستی حرف بزنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش سنتی ازدواج نمیکردی حالا ک انقد احساساتی ... من خانوادم ب خاطر اینکه ب خواستگارام جواب مثبت بدم ...

کاش زندگی من با عشق بود.کاش عاشقش بودم همیسه تو رویاهام خودمو زن میلاد کی مرام تصور میکردم.یکی نیس بگه تو کجا و اون کجا

همش سرش تو گوشیه. میگم داری چیکار میکنی میگ تو بورس شرکت کردم دارم کار میکنم سره کار با دوستاش ترشی ...

حق داری عزیزم باید یه سری نیاز ها رو برطرف کنه صرفا هم فقط تو رختخواب نیست اولین نیاز توجه وگوش دادن به حرف زنشونه‌من از این حرصم میگیره اوایل چقدر گوش میداد بهم میگفت خوشگلم ..الان خشک و خالی معذرت میخام فقط از روی عادت میخوابیم با هم ‌.

2731
من کلا از چشمم افتاده دوست دارم با مردای دیگه صحبت کنم .خیلی افسردم کرد ازش زده شدم هر چند اهل خیانت ...

درضمن به اون هیچی نمیشه و فقط خودت خار و ذلیل پیش همه ی زمین و زمان میشی

حق داری عزیزم باید یه سری نیاز ها رو برطرف کنه صرفا هم فقط تو رختخواب نیست اولین نیاز توجه وگوش دادن ...

دارم تی وی نگاه میکنم و چایی میخورم یهو محکم میزنه پشت سرم میگم داری چیکار میکنی میگ دوست دارم بزنم تو سره زنم.

اخ خدااا شوخیاشم حال بهم زنه

2738
من توسه سال اول زندگی ب جز شوهرم ب هیچ مردی فک نمیکردم ولی مدتی هست ی پسره خیلی پولدارو خوشتیپ بهم گ ...

بخاطر پول و تیپ شوهرتو میفروشی؟تعجب میکنم ب بعضیا...مطمئن باش طلاق بگیری بری بااین افکار.اکنم میفروشی بخاطر یکی دیگه

دارم تی وی نگاه میکنم و چایی میخورم یهو محکم میزنه پشت سرم میگم داری چیکار میکنی میگ دوست دارم بزنم ...

درکت میکنم بعضیا شوخیا خیلی مسخرست برای من یه جور پیشگون میگیره که اشکم در میاد  بعد میخنده دقیقا حرف شوهر شما رو میزنه

دارم تی وی نگاه میکنم و چایی میخورم یهو محکم میزنه پشت سرم میگم داری چیکار میکنی میگ دوست دارم بزنم ...

چون دوسش نداری شوخیاشم حال به هم زنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
بخاطر پول و تیپ شوهرتو میفروشی؟تعجب میکنم ب بعضیا...مطمئن باش طلاق بگیری بری بااین افکار.اکنم میفروش ...

نه بهش خیانت نکردم چون وضع مالی خوبی نداریم همش میگم چی میشد مجرد بودم این خواستگار میشد ازدواج میکردیم تورویا ب این فک میکنم آخه شرایط سختی دارم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
درکت میکنم بعضیا شوخیا خیلی مسخرست برای من یه جور پیشگون میگیره که اشکم در میاد  بعد میخنده دقی ...

رابطه هم میکنیم چشامو میبندم تا اون فقط کارشو بکنه.بعضی وقتا میگه با عروسک دارم میخابم ن ادم سر رابطه هم نمیتونم ب شوهرم فکر کنم

البتع ببخشیدا دلم پره که میگم این چیزارو چون حتی ب نزدیک ترین کسم هم نمیشه بگم 

2706