2737
2734

بخدا اهل خیانت نیستم

تاپیک نزدم ک نصیحت بشنوم

فقط میخام بدونم ک شده؟

رابطم با شوهرم سرد شده...فقط یجوری دارم میگذرونم...

نمیدونم چیکار کنم 

خیر نشده 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره به میلاد کی مرام    

دلت کتک میخواد ها 

اون عصبیه ولش کن 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

اصلا . فقط گاهی حرص میخورم چرا اذیتم میکرد قبلا....

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740

اینکه در لحظه از کسی خوشم بیاد و فانتزی داشته باشم نسبت بهش آره زیاد پیش اومده

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

اره

ببین ذهن ا‌دم خیلی عجیبه

هر فکری ممکنه بیاد و بره

منتها به عنوان یه موجود دارای اختیار، باید بلد باشیم که این افکار رو کنترل کنیم و اجازه ندیم روی زندگیمون، احساس و رفتارمون با همسرمون اثر بذاره

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
دلت کتک میخواد ها  اون عصبیه ولش کن

تو همه فیلمهاش قاطه  

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

من توسه سال اول زندگی ب جز شوهرم ب هیچ مردی فک نمیکردم ولی مدتی هست ی پسره خیلی پولدارو خوشتیپ بهم گیرداده ی وقتای ذهنم مشغول میکنه البته نه واسه خیانت

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر