2733
2739
عنوان

خیلی ورم کردم دارم جر میخورم😭😭😭 کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 113 پست
سمت چپ

پس الکیه میگن پسر سمت راست دختر سمت چپ،من بچم خیلی پایینه بخدا حس میکنم نزدیک مثانمه اکثرا هم طرف راستمه البته خیلی کم بعضی اوقات یه کوچولو میفهمم انگار حباب میترکه،جنسیتشو هنو نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اوایل ک شوهرم اینجور میگفت گریه ام میگرفت چون واقعا درک نمیکنه و خانواده اش هرچی میگن بدترشو ب ن ...

تو الان باید ساکت حاضر باشه حتما خریداتو بکن، گور بابای همشون، مردا سر و ته یه کرباسن😏

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2731
مسمومیت بارداری فک‌کنم برو بیمارستان زودددددددددددددددددد

دفع پروتئینم منفیه فشارمم بالا نیس😐

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
پس الکیه میگن پسر سمت راست دختر سمت چپ،من بچم خیلی پایینه بخدا حس میکنم نزدیک مثانمه اکثرا هم طرف را ...

آره بابا بچه من پسر از همون اول سمت چپ بود دخترم سمت راست

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.
2740
من یه بچه دارم. ۳ و ۶۰۰ بود بنده خدا.

پس خودت بیشتر وزن میگیری،من تو دومی نزدیک دیابت بودم ک دکتر بهم رژیم داد،ولی باز دخترم چهار کیلو بدنیا اومد باورت میشه همش باد بود بعد بدنیااومدنش نزدیک ششصد گرم تو چند روز وزن کم کرد

قطع کردم دوهفتست،ولی از پنیر شور و پفک نمیتونم بگڎرم

وای این دوتا که خیلی بده دکتر من گفت پنیر نخور پفکم که جای خود دارد

دفع پروتئینم منفیه فشارمم بالا نیس😐

پس چرا باد کردی به جای اینجا تایپ کردن برو دکتر بچتو عداب نره🧐

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
تو الان باید ساکت حاضر باشه حتما خریداتو بکن، گور بابای همشون، مردا سر و ته یه کرباسن😏

شوهر منم راه میرم هی چرت و پرت میگه خخخ ولی من اصلا مهم نیس میزنم زیر خنده اونم میخنده

2706