2733
2739
عنوان

خیلی ورم کردم دارم جر میخورم😭😭😭 کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلستر و ماالشعیر هم ادم میاره،مواظب باش مصرف نکنی

عه اونو میخورم هر از گاهی😑 اونم ممنوع شد😫

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
دوستان وزن بچه هاتون تو هفته های۳۰،۳۱،۳۲،۳۳چندبود؟

من ۳۲ رفتم ۱۹۸۰

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2731
پس الکیه میگن پسر سمت راست دختر سمت چپ،من بچم خیلی پایینه بخدا حس میکنم نزدیک مثانمه اکثرا هم طرف را ...

واسه من اوایل قشنگ تکونش تو واژنم بود یعنی حس میکردم الان ک بیاد بیرون

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎
من تمام باد دنیا تو دماغم جمع شده لامصب

اوووووف دماغ نگو، برا من که گوجه بود از اول الان پرتقال شده ، تغییر رنگم داده سیاه شده😭

2740
😂😂

انقد خجالت میکشم حالا عینکم میزنم ، شوهرم بنده خدا میگه یعنی بعد زایمان قیافت برمیگرده ؟؟ مطمئنی؟😑😆😆

عزیزم کم مووونده 

اخراشه 

ایشالله زایمان راحت داشته باشی 

دعام کن منم باردار باشم 

۵شنبه ازمایش بارداری دارم 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
خگی جاری دارم نزدیک زایمانشه اصلا این بشر انگار ن انگار حاملس ،اونروز شوهرم میگفت دروغ میگن این حامل ...

شوهر منم منو با خواهرش مقایسه میکنه ، اون انقد مسافرت رفت من میگفتم تو جاده میزاد آخرش، آخرشم پنج روز بود برکشته بود زایمان کرد

2706