2752
2734
عنوان

خیلی ورم کردم دارم جر میخورم😭😭😭 کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 113 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ثل شما هستم الان باردای دوممه خیلی بد وضعی ام همسرمم همه اش میگه از س خوردی چاق شدی نمیفهمه ورم ...

خیلی بد وضعیه واقعا حرفای اطرافیان بدتر آدمو میسوزونه

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2731
یا خدا این دیگه چیه😑 ورم یه طرف بدنم بیشتره کلا

خب اگه کل بدنته و درد نداری اون نیست نترس الکی 

پیاده روی کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
رسید من بچم بزرگ شده.  مال ۷ سال پیشه این قضیه

عه خدا رو شکر من خودم اصافه وزن دارم اونقد اعتماد ب نفسم از دست دادم سر شکم و چاقیم که نگو و نپرس 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
من.حتما روزی یک ساعت صبح و یک ساعت عصر پیاده روی برو.آب زیاد بخور و علاوه بر نمک قند و شکر رو هم حذف ...

پیاده دوی و فعالیت بدترم میکنه😑 یه ساعت پیاده روی کنم شبش که نمیخوابم تا صبح فرداشم ورمم دو برابر میشه

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
پیاده دوی و فعالیت بدترم میکنه😑 یه ساعت پیاده روی کنم شبش که نمیخوابم تا صبح فرداشم ورمم دو برابر م ...

چرا ؟ یکی ورزش بده برات

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
امضات اشکمو درآورد😔😞

❤❤❤

منم خیلی ورم میکنم یه وضعی میشم ک نگو الانم هیجده هفته ام انگار سی هفتمه😐ازبس باد کردم ،تازه بدبختی ...

وای دقیقا مثل منی، نمکو حذف کن من تا الان خیلی مراقب بودم مخصوصا که ریسک مسمومیتمم بالا بود

خیلی بد وضعیه واقعا حرفای اطرافیان بدتر آدمو میسوزونه

من اوایل ک شوهرم اینجور میگفت گریه ام میگرفت چون واقعا درک نمیکنه و خانواده اش هرچی میگن بدترشو ب ن میگه

خود ادم بدتر از قیه اذیت میشه دانشگاه میرم و میام تا جلسه عدش فقط درد پا و کشاله دارم...فقط بی صبرانه منتظرم این ی ماه هم بگذره

ولی همه اشم می ترسم زود بیاد چون هنوز هیچی خرید نکردم براش

2706