2733
2734
عنوان

خیلی ورم کردم دارم جر میخورم😭😭😭 کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 113 پست
عه خدا رو شکر من خودم اصافه وزن دارم اونقد اعتماد ب نفسم از دست دادم سر شکم و چاقیم که نگو و نپرس&nb ...

بابا منم اضافه وزن دارم. اون موقع خیلی بود. بیخیال. ما خانوادگی چاقالوییم. من بچه بابای بچه. مثل خونواده ی شرک sherek میمونیم.😁

مسمومیت بارداری فک‌کنم برو بیمارستان زودددددددددددددددددد

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ؟ یکی ورزش بده برات

نمیدونم از اول اینجوری بودم😫

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2731
پیاده دوی و فعالیت بدترم میکنه😑 یه ساعت پیاده روی کنم شبش که نمیخوابم تا صبح فرداشم ورمم دو برابر م ...

من ک دکترم نذاشت پیاده وی کنم از ول جفتم پایین بود...این اواخرم مواظب خددت باش عد ب نیا ومدنش ی هفته ی میره همش

طبیعیه عزیزم من زایمان اول ۴۷ کیلو زایمان دوم ۳۰ کیلو وزنم رفت بالا ورم که حسااابی از ماه چهار با اینکه ویار شدیدم داشتم

دوست عزیزی که امضات طلب صلوات داری شک نکن دوتا برات میفرستم...ساداتم و افتخارم میکنم😎
آب کم نمیخوری؟روزی ۸ تا ده لیوان آب و چایی خیلی کمرنگ بخور

نه بابا اوایل که انقد آب خوردم آب دور جنینمم زیاد شدم بخاطر سنگ کلیه مجبورم آب بخورم

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

عزیزم بعد زایمانت هیچ چیزی که طبع سرد داره نخور حتی آب!مثلا گوجه خیار کاهو دوغ ماست شیرسرد رب و... چندتاچیز دیگه آبگوشت بدون رب و گوجه بخور فقطم برنج بخور نه خورشتشو در عرض چهل روز برمیگردی به وزن قبل بارداری

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2706