1464
1411
عنوان

امام رضا ع

62 بازدید | 8 پست

ختم صلوات هدیه به امام رضا برای حاجت رواییمون عزیزای دلم هر چقدر که میخواین هدیه کنیدبه امام رضا که انشاءالله حاجتمونو از خدا بگیره تعدادو اعلام کنید تا فردا وقت دارین بفرستین حاجت روا بشین🌷🌷

90 تا

من یه دختر زمستونی هستم❄ ❄ ❄ آسمان هم بهم میگن آخه میگن شبیه آسمونی یه دوستی دارم که بهم میگه آسی مرموزه 😶 اون یکی دوستم بهم میگه آسمون همیشه ابری ☁ ☁ یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدفی در دل دریا ( آخه اسم خودش دریاست ) 🌊 🌊 من یه دوست دیگه هم دارم بهم میگه صدف کو مرواریدت ( آخه اسم خودش مرواریده ) این هم از دوستای من 😊                                                         من یه دختر ناراحت هستم 😢 😔 دلم همیشه گرفته 😔 آرزو های زیادی دارم... ولی مطمئن هستم که یه روز به آرزوهام میرسم میشه برای رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستی 💖 اگه فرستادی لایک کن تا من هم برات صلوات بفرستم ممنون🌸🌸                     من کسی هستم که همه بهش ضربه زدن ولی دلش نیومد به کسی ضربه بزنه 😊

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

۲۰۰ تا

روغنفکرای عزیز لطفا ریپلای نکنید چون حوصله ی بحث ندارم مرسی اَه  ❤مجنون حسینم‌ مدیون اباالفضل ❤ اگه با نظرم مخالفی محترمانه بیان کن تا محترمانه جوابتو بدم در غیر این صورت بر خلاف میلم مثل خودتون رفتار میکنم😊