2737
2739

شوهر دوست من ، 

وضعیتشون خوبه ، البته خب در کنارش راه های دیگه ای هم برای درامدزایی داره

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

یکی از فامیلامون راننده است درآمدش خوبه 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2740
شوهرم میخواد با داداشش شریک بشه راننده هم داداششه

اگه میخواد شریک بشه و راننده دادشش است از اول همه مسائل رو حل کنن که بعدا مشکلی پیش نیاد مثل حقوق راننده و خرج مخارج دستگاه و . . . 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
اگه میخواد شریک بشه و راننده دادشش است از اول همه مسائل رو حل کنن که بعدا مشکلی پیش نیاد مثل حقوق را ...

اره دیگ باید حل بشه منکه سپردم بخدا اگ قسمت شد ک شریک میشیم و گرنه هم ک هیچاز عاقبتش میترسم

اره دیگ باید حل بشه منکه سپردم بخدا اگ قسمت شد ک شریک میشیم و گرنه هم ک هیچاز عاقبتش میترسم

ان شالله که هر چی خیره همون میشه. 

شوهرم با داداشش شریک بود ماشین سنگین داشتن شوهر من مجرد بود و ماشین دست داداشه بعد چند وقت ماشین و میفروشه یه چندرغاز میده به شوهر من میگه اینم سهمت ... 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
ان شالله که هر چی خیره همون میشه.  شوهرم با داداشش شریک بود ماشین سنگین داشتن شوهر من مجرد بود ...

بدیش همینه دیگ اخه میخواییم صدتومن وام برداریم و بریم زیر قرض

2706