2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها من از وقتی وارد ماه اخر شدم کشاله ران دوتاپاهام و ببخشید استخوان واژنم به شدت درد میکنه مخصوصا وقتی شب میام‌بخوابم چی کنم بنظرتون دردش کم بشه 

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
2738
اره ،زایمان اول بهتره ،چون نمیدونیم دردش تا چه حده...ولی این بار واقعا استرسم بیشتره

دقیقا منم همینطورم

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
تازه اجازه دادن شوهرمم بیاد پیشم باشه و کلی ماساژم داد

تو دیگ خیلی خوشبحالت بوده

میش ب منم بگی منم خیلی میترسم

عزیزم اولین نکته اینه که ترسی نداشته باشی و مطمئن باشی هر راه طبیعی که خدا گذاشته قطعا بهتره حتی اگه عوارض کوچکی هم داشته باشه قابل جبرانه، دوم اینکه پیاده روی مرتب از ماه هفتم به بعد داشته باشی، تقریبا روزی دو ساعت در دو وعده، با فعالیت زیاد لگن روان و نرم میشه و راحت تر زایمان صورت میگیره، آمادگی روز زایمان هم خیلی مهمه، از نظر روانی باید محکم و قوی و امیدوار باشی، وقتی درد داشتی بجای جیغ و داد نفس عمیق بکشی و ذکر بگی که خدا کمکت کنه و خیلی توی روحیه تاثیر داره، ولی پیشنهاد میکنم اگر از اون دسته از خانومای هستین که آستانه تحمل درد پایینی دارید یا به اصطلاح لوس هستید من سزارین رو پیشنهاد میکنم 

اره خداییش.. اگه اصفهان هستین پیشنهاد میکنم این بیمارستان برید

نه اصفهان نیستم

2706