2726
زایمانت چطور بود؟

درسته اونا بهم رسیدگی نکردن ولی من لوس نبودم که منتظر بشم اونا کمکم کنن خودم به خودم کمک میکردم، خداروشکر زایمانم راضی بودم، راستی حتما در هفته های آخر وزن بچه رو چک کنید اگه زیاد بود سزارین بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اولین نکته اینه که ترسی نداشته باشی و مطمئن باشی هر راه طبیعی که خدا گذاشته قطعا بهتره حتی اگه ...

مرسی عزیزم ولی اخرش نابودم کردی یعنی طبیعی نمیتونم😓😓

دنیای من قد شانه های توست همان جا ک من گم می شوم و آرامش مرا پیدا میکند...❤❤

من بیمارستان دولتی رفتم خودشون یک ماماازاول تااخر ک وارد بخش شدم باهام بود همه کارمم میکرد دلداریم میداد خرماو کاچی هم داد بچمم کمک کرد شیردادم و اینا،لباسامم تنم داد و برای کاهش دردم ازش توپ خواستم ک برام اورد روش نشستم واقعا دردام قابل تحمل تر میشد اینجوری.پا ب پام باهام راه میرفت ک دردام کم بشه و زمین نخورم اخرشم خودش شکممو فشاردادو تمام.

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔
2728
مرسی عزیزم ولی اخرش نابودم کردی یعنی طبیعی نمیتونم😓😓

خودت بهتر خودت رو میشناسی، مثلا من خودم آدم قوی هستم هم بدنی هم روانی، وقتی کیسه آبم پاره شد توی ماشین تا بیمارستان آهنگ میخوندم و میخندیم که بلاخره بارداری نکبت تموم شد و شادی زندگی میاد، چون که از اول میدونستم قوی هستم از پسش برمیام، خودت رو بسنج ببینم میتونی یا نه