2733
2734
عنوان

مارک شوینده برای نوزاد چی گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 25 پست
برای شستت لباساش از چی استفاده میکنی؟ من صابونش گیرم نیومد یه مارک دیگه گرفتم یکم بو داره راضی نیسم ...

پودر صابونه ولی مثل تایده البته دخترم نوزاد بود فقط از اون استفاده کردم الان دو سالشه تاید معمولی میزنم 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سلام عزیزم،خدا بخواد هفته دیگه دنیا میاد

ان شالله بسلامتی عزیزم 😘

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
سلامت باشی جونم❤

سلام گلم دیگه باید فارغ شده باش فک کنم قدم نو رسیده مبارک باشه خدا برات حفظ کنه حالتون چطوره مامان و نی نی خوبین عزیزم ؟😍

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
سلام گلم دیگه باید فارغ شده باش فک کنم قدم نو رسیده مبارک باشه خدا برات حفظ کنه حالتون چطوره مامان و ...

سلام عزیزدلم😍

خوبی شما..!بله گلم خداروشکر پسرم دنیا اومد

انشالا قسمت شما دوست مهربون و خوش قلبم😘❤

سلام عزیزدلم😍 خوبی شما..!بله گلم خداروشکر پسرم دنیا اومد انشالا قسمت شما دوست مهربون و خوش قلبم😘 ...

ایجونم خدا حفظش کنه برات عزیزم اسمش رو چی گزاشتی خوش نام باشه الهی برات عزیزم خیلی خوشحالم 😘😘😘😘بازم مبارکه 🎈🎉

ایجونم خدا حفظش کنه برات عزیزم اسمش رو چی گزاشتی خوش نام باشه الهی برات عزیزم خیلی خوشحالم 😘😘😘😘ب ...

منم قربونت خوبم چن ماه پشت سر هم دارو خوردم فایده نداشت اینماهم پریود شدم ولی وزنمو اوردم پایین دور شکمم ۹۸ بود رسوندم به ۹۳ وزنمم ۷۳ بود رسوندم به یکماه پیش وزن کردم ۶۸ بودم ولی فک میکنم کمتر شدم تو یه ماه 

یه جا سرکتاب باز کردم گفته چله افتاده روت نمیدونم چجوری میشه رفع کرد 

دوماهه ک‌پریود میشم تو‌ خونم لایه های چربی دفع میشه مثه پوست میمونه نمیدونم بخاطر اینکه وزنم کم کردم یا بادکش یکی دو دفعه خودم انجام دادم بخاطر اونه والا دیگه دکتر نرفتم 

منم قربونت خوبم چن ماه پشت سر هم دارو خوردم فایده نداشت اینماهم پریود شدم ولی وزنمو اوردم پایین دور ...

انگار جواب دادی ولی صفحش باز نشد برام نمیدونم چرا میگه پوزش