2733
2734
عنوان

خاطره زایمان من

577 بازدید | 31 پست

دوستان من سزارین شدم دوست داشتم تجربه زایمانم رو با شما در میون بذارم

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوستان عزیزم من نوبت سزارین داشتم برای سیزدهم آبان ماه. چون تصور میکردم تاریخم قطعیه هیچ آمادگی نداشتم. روز سی ام مهر با همسرم رفتیم رستوران برای شام و کباب بناب خوردم زیااااااااااد. شب برگشتیم خونه و تلویزیون دیدیم و حدود ساعت دوازده خوابیدیم.

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
2740

صبح یکم آبان ساعت چهار و نیم با دستشویی شدید از خواب پریدم وقتی رفتم دستشویی یه مایع زیاد و گرم ازم خارج شد اول فک کردم ادراره ولی اینقددددد زیاد بود که با خودم گفتم خاک به سرم کیسه آبه. خخخخ اولین فکرم این بود که اپیلاسیون نرفتم

شوهرم با ترس و لرز بیدار کردم سریع به دکترم زنگ زدم که خدا رو شکر بیدار بود گفت برو بیمارستان من تماس میگیرم که تا ساعت هفتنگهت دارن تا بیام. منم مدارک و آزمایشات وسونوها و ساک خودم ونی نی رو برداشتم. زنگ زدم به مامانم و مادر شوهرم که بیاید نی نی داره میاد

2706