2752
2734

هر هنری هر علمی هر کاری ب اندازه ای پیشرفت کرده الا شما ( بجز تعدادی انگشت شمار از شما) 

بابا چ وضع شیرینی درست کردونتونه ما تو شهرمون فقط و فقط ی شیرینی فروشی داریم ک تو شهر نمونست و همه تعریف میکنن ازش اونم البته رفته ازخارج کشور دوره دیده.... 

خدایی چیه اینا درست میکنید میدید مردم بخورند، خودتون هیچوقت لب میزنید؟بخدا اینم ی هنره ک هرکسی بلد نیست ، همین نیست ک چهار تا تخم مرغ بریزی و بعدش 50 کیلو شکرررر بفرما شیرینی 

فقط مزه شکر میده و لاغیر اصلا انگار داری کیلو کیلو سرطان گاز میزنی من ک اوقم میاد، حالا میگید ضرر داره همون بهتر نخور دیگه سالی ی بار آدم هوس میکنه 

یا بعضی شیرینیای قدیمی هس ک هنوزم ک هنوزه درست میکنن حالا اگه خوشمزه بود کاری نداشتم 

ولی فوق العاده سم چرا آپدیت نمیکنین خودتونو

الان ی سریا میگن شاید بقیه دوس داشته باشنو... نخیر بقیه ب اینا عادت کردن چون گزینه دیگه ای نمیبینن ک، از بین بدو بدتر 

گفتن این حرفا اینجا چه سودی داره؟ 

به خودشون بگو😐

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

و اینکه خلاقیت پایینی دارن، گدابازی دارن توی خرید متریال و استفاده از مواد اولیه بااینکه کلی براشون میصرفه.

وقتی شیرینیای قنادی رو مثل نون خامه ای رولت یا حتی چیزکیکا و تیرامیسو و غیره رو خونگی درست کنی میفهمی چه اشغالی با چه قیمتی میفروشن اونم با تنوع و خلاقیت منفی صفر

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای اره یه یار فامیلمون یه جعبه شیرینی از تهران‌آورد پشمام ریخته بود،کروسان های کوچولو کوچولو که توشون نوتلا بود، اینجا اصلا از اونا نیست،چقدم خوشمزه بود، یا اونا فک کنم چیز کیکم میفروشن که اینجا نیست.

در این جهان بی کران آنچه از آن من است پیش رویم قرار خواهد گرفت و آنچه از آن من نیست هرگز با من نخواهد ماند.

یک ماه پیش از یه شیرینی فروشی شیرینی گرفتم خدا لعنتش کنه نون خامه ایش گفت تازس 

باز کردم نونش خیس شده بود خامه وسطش یخ زده 

حق ناس راحت ب گردن میگیرن 

حروم خورا

بعد میگن چرا ایران درست نمیشه 

انواع شیرینی بخوره تو سرشون 

درست و تازه بدن ب ملت 

کم درست کنن گرون هست اینجور میدن ب ملت خوشحالم چاپوندن ب کسی 

اینم یه دزدیه!

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
2706