2733
2734
عنوان

چرا بیدارید

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 58 پست

بسلامتی عزیزم

دلم آش خواس نوشجون🥲گوشی نمیزاره بخوابم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غذا گذاشتم واسه شوهرم امروز باید میرفت نظارت

اسی اینو گفتی یاد خودم افتادم

من نفخ نداشتم هیچوقت در عوضش وقتی دو لقمه بیشتر میخوردم تا صبح نفسم تنگ میشد 

سندروم پای بی قرار هم داشتم تا صبح بیدار بودم

خیلی دوران بدی داشتم دو ماه اخر چون بچم بد حالت بود بریچ بود بعدهم عرضی شد هیچوقت دیگه‌دوس ندارم باردارشم

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
2731
جاتون خالی  با امام رضا  کاری نداری؟ بهش بگم🤭

بهش بگو قربونت برم آقا پدری رو در حقم تموم کردی... ی روز به دنیا اومد با خودش بیایم ان شالله پابوست

+ من این کوچولویی که تو دلمه رو از امام رضا دارم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
چرا

بیخیال.... 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
زیاد فکرشو نکن.واسه همه مردم یکجوره

واسه من زیادی بی مزه شده.... حتی شورشم درنیومده رسما بی مزه شده:) 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
بهش بگو قربونت برم آقا پدری رو در حقم تموم کردی... ی روز به دنیا اومد با خودش بیایم ان شالله پابوست ...

آخی انشاالله بسلامتی دنیا بیاد 

چشم

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
2706