2737
2734
عنوان

شوهران سردمزاج.....

1116 بازدید | 35 پست

سلام به همه عزیزانی که میان اینجا تا به هم کمک کنیم...راجع به شوهران سردمزاج زیاد صحبت کردیم ویا شده ...اما واقعا به راه حل یا نتیجه مشخص نرسیده ...هدف من اینه که ان شاالله تمام کسانی که می تونن کمک کنن یا بااین مشکل مواجه هستن بیان دراینجا وراه حل های منطقی ارایه بدن ویا تجربیات خودشون را بگن...سرد مزاجی برای مردان حدودسن 30 الی 50 سال به موردی گفته میشه که مرد درهفته کمترازحداقل یک بار نیاز جنسی داشته باشه به عبارتی هفته ای یک بار هم نیاز به س کس نداشته باشه یا تقریبا اکثرمواقع شروع وتمایلی برای سک س نداره وهمیشه زن پیش قدم برای س کس هست..این مشکل زمانی حاد میشه که همسراین آقا نیازبالاتری داره ومرد قادر به ارضا وپاسخ نیست...وبه دلیل اینکه نقش فاعلیت رابطه بامرد هست عملا رابطه به سمت نابودی میره ...وهمه تبعات اون...مردهای سرد مزاج معمولا به سادگی مردهای دیگه با آرایش وتحریکات زن به هیجان جنسی نمیان...فیلم ومسائل محرک دراین مردان بی تاثیر یا بسیارتاثیراندک وناچیزدارد..آن لذت شدیدجنسی ورخوت لذت بخش بعد سک س راندارن وتجربه بسیار معمولی وعادی براشون تلقی میشه که ارزش تلاش وزحمت را نداره...مردانی هستند که حالات ورفتارهای جنسی شون بسیار عادی وفاقد حرارت جنسی است ودرموقع سک س هیج تغییر خاصی درحرکات یا حالات روحی شون مشاهده نمیشه..این افراد ازلحاظ بدنی ونعوظ مشکل خاصی ندارند ومانند مردان سالم قادر به عمل زناشویی هستند وفرق اینها در بی حسی روحی وعدم علاقه وانگیزه برای رایطه جنسی است ..وبه تبع قادر به ایجاد فضا وحس گرم جنسی برای شریک خود نمی باشند .ضمنا هرگونه تلاش یا اعمال تحریک آمیز دررابطه با این مردان اثرکوتاه مدت برهه ای وموقت دارد ....هدف ما ارائه راهکارهایی برای درمان یا بهبود نسبی این شوهران وداشتن زندگی طبیعی زناشویی وخروج ازاین شرایط است

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم

توصیه های تغذیه ای یا کلیشه ای جنسی مثل استفاده ازلباسهای خاص یا حرکات توجه برانگیزس کسی دراین مردان بی تاثیراست زیرا به صورت طبیعی نیاز بدنی شون ولذتی که ازعمل جنسی میبرند کم هست وانگیزه کافی برای عمل س کس ندارند....وظاهرا نوعی بیماری روحی است.عواملی مثل خستگی فشارکار...نبودن وقت کافی .بهانه های دائمی این مردان برای فرار ازس کس است.این دسته ازمردان انجام هرکاردیگری را لذت بخش ترازس کس میدانند..همچون تماشای بی هدف تلویزیون..روی تخت خوابیدن وبه فکر فرورفتن..روزنامه خوندن.و....

خانومهای عزیز ....من هدفم ایجاد یک تاپیک جامع ومفید هست ...خودم تو اینجا قصد شوخی وطنزندارم(هرچند کلا با روحیه طنزدرزمان ومکان مناسب موافقم)....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من فکر می کنم باید به این مردان بیمار کمک کرد.....چون شوهران ما هستند ومردان خوبی هستند صرف نظر ازاین بیماری...(لفظ بیماررابکار می برم تا متوجه تفاوت این مردان با مردان گرم یا به اصطلاح سالم بشوید وازمقایسه فرد بیمار وسالم خودداری کنیم....وازتوصیه هایی که به مردان عادی میشود دوری کنیم ..به دنبال راه حلی اختصاصی برای این افراد باشیم ...که بستگی به ویژگیهای فردی شان دارد..درمقام همسرچنین فردی دید بیمارراداشته باشیم نه ((متاسفانه)) طلبکار

2738

بفرمایید خواهش می کنم وراحت مثل بقیه کاربرها شما هم نظراتتون را بنویسید اینجا فضای مجازی است برای بحث وتبادل نظرهای افراد ..وبه نظرمن تفاوتی نیست که کاربر خانم باشه یا آقا(اصلا جنسیت دراین جا هیچ مفهومی نداره )

...من خیلی دوست دارم این مشکل را ریشه یابی وحل کنم یا به عبارتی حل کنیم چون خیلی ازخانمها عمیقا ازاین مشکل رنج می برن ومتاسفانه قابل بیان کردن وحتی شکایت نیست (به خاطر فرهنگ مبتنی بر حجب وحیا در خانمها که عرف جامعه ما شده)

2706