2733
2739
عنوان

یچیزی تو آشپزخونمون منفجرشد😨😱😱

919 بازدید | 85 پست

باصدای انفجار منو دخترم همزمان جیغ بنفشی کشیدیم

رفتم تو آشپزخونه ببینم چی شده... 😨

هرچی نگاه میکردم انگار کورشده بودم هیچ جارو نمیدیدم فقط دیدم زیرگاز روشنه ولی هیچی روش نیست یهو یادم افتاد خاک بسرم دوتا تخم مرغ گذاشته بودم روی گاز 😐😕

فک کنم یساعتی میشد روی گاز گذاشتم ده دیقه بجوشه اومدم تو اتاق دراز بکشم ودودیقه بیام نی نی سایت😕کلن یادم رفته بودیکساعت شده بود رو گازچیزی گذاشتم بچه ها انقد جوشیده بودکه آبش تبخیرشده بود هیچ تخم مرغها  صد تیکه شده ومثل ترکش رودرودیوار وسقف آشپزخونه ...وهمه جا بوی گند تخم مرغ میاد😷😷قابلمه هم که لعابی بود کلن کفش نابودشده وپرت شده بود اونطرف آشپزخونه😕😲😨شانس آوردم اون لحظه دخترم تو آشپزخونه نبود  حالا من موندم ویه آشپزخونه بوگندو 😕😕😩😟😞

باريكلا كدبانو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بوشو حس کردم 😐

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

😂😂😂😂😂 وای ترکیدم بخدا

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

برا منم اتفاق افتاده البته  تخم بلدرچین بود زیاد کثیف کاری نداشت اون لحظه برام خیلی جالب بود تخم بترکه😁😁😁

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706