2737
2739
عنوان

یچیزی تو آشپزخونمون منفجرشد😨😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 85 پست
هیچی همینکه نداریم  با همسرمم یکم مشکل داریم شاید به اونجا ها نرسه

بسپر دست خدا قسمت ک باشه هیچی جلودارش نیست من خودم وقتی دوماهه باردار بودم تا طلاق رفتم و از تو دادگاه برگشت زندگیم 😕 فقط هر لحظه و هر لحظه از خدا بخواه چیزی ک به صلاحته اتفاق بیفته اونوقت میبینی ک خودش چجوری دونه دونه  مهره ها رو کنار هم میچینه و پیش میبره تا زیر سایه اش به آرامش برسی تو زندگیت 😊

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وااااای این بلا سه چهار روز پیش به سر منم اومد😅دقیقا صدای انفجار داشت همه آب ظرف بخار شده بوده وتخمه مرغه چهل تیکه وبدبو انداختم همه رو سطل آشغال😷یادم رفته بود گازو خاموش کنم الانم نخود گذاشتم بپزه همش میترسم مث تخم مرغه بشه نخوابیدم هواسم باشه بهش😅

2742
باشوهرت چ کردی فقط؟😂

هیچی چ میکردم، کارگر گرفت برا خونه تکونی اما اون فقط دیوار تمیز کرد من کلی کار انجام دادم خرداد ماهم بود تازه 2 ماه بود خونه تکونی کرده بودم، از اون روز همیشه براش غذا درست کردم شبا ک نبودم 😂😟

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2740
دست آدم یه لحظه  به چشم میخوره انگارادم کورمیشه دیگه دوغ که دیگه...

اونم دوغی که ترش شده بود برا ابدوغ خیار کنار گذاشته بودم 

انگار اسید تو چشمم بود لامصب

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد