2733
2734
عنوان

سیسمونی پسرم دو ساله خاک میخوره و من دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3350 بازدید | 116 پست
اونجا جای بدی نیست عزیزم ولی ایشون که حتی سن شمارو نمیدونه تعجب کردم که چه پیشنهادی بود داده  ...

اخی عزیزم بارداری شیمیایی بوده ایشالله ماه دیگه دلت شادشه دوست خوبم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
تازه سنی نداری خیلی وقت داری من ۳۲ ام شوهرم ۳۸ نزدیک ۲۰ ماهه حامله نمیشم هردو مشکل داریم واقعا افسر ...

ایشالله بزودی مادر بشی و این حس ناب تجربه کنی با نی نی های سالم و خوشگل و ناز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحت شدم چون این روزا خودمم استرس بند نافو دارم با همه وجودم درکت میکنم 😔😔😔

نوع خوابیدن باعثش میشه؟؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

ناامید نباش خواهر من بعد پنج سال دوقلوحامله  شد روز به دنیا اومدنشون  بچه ها مرده به دنیا اومدن  باز  حامله نشد  تا پنج سال دیگه  یه پسر به دنیا اورد  الان سه تا بچه داره   ده سال طول کشید تا مامان بشه

🇮🇷🇮🇷🇮🇷
2731
نمیدونم آدما فرق میکنن اخه منم سقط داشتم وسایلو که میدیدم آینه دق بودن برام همش انرژی منفی و غصه بود ...

خدا رو شکر عزیزم ، نمیدونم واقعا دلم میخاد هر زمان ک بشه ازشون استفاده کنم به یاد پسرم 

يكي از دوستان منم دقيقا روزي ك قرار بود سزارين بشه گفتن بچش مرده بخاطر همون بند ناف

ميگفت تا ديشب خوب بود داشت تكون ميخورد ولي صبح .....😔😔😔😔

اونم دو سال باردار نشد خدارو شكر الان يه دختر داره

اسي ان شاءالله خدا ب دل شكستت نظر ميكنه😘😘😘

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
منم تهران نیستم با‌کلی حرف شوهرمو راضی کردم رفتیم ابن سینا تهران واقعا سخته هربار از خرم آباد تا اون ...

منم شیرازم من تمام ازمایشتم خوبه خود دکتر میگه تو فقط بدشانسی اوردی 

ایشالله بزودی مادر بشی و این حس ناب تجربه کنی با نی نی های سالم و خوشگل و ناز

ان شالله به زودی بارداری سالمی رو تجربه میکنی و نی نی رو سالم بغلت میگیری گلم اصلن غصه نخور گاهی ما حکمت یه سری چیزا رو سالها بعد میفهمیم خواهش میکنم ناراحت نباش.شکر کن شاکر باش تا خدا بهت بیشتر بده

منم یه ساله بچه میخام و نمیشه ولی میدونم به زودی میده و هر وقت بده بهترین وقته

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
منم شیرازم من تمام ازمایشتم خوبه خود دکتر میگه تو فقط بدشانسی اوردی 

اشکال نداره تو یه مرکز ناباروری از اول شروع کن برو باشگاه لاغر بشی غذای خوب بخور شوهر هم از اول آزمایشات رو تکرار کنه انشالله جواب بگیری

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
عزیز دلم ما هم به عزیزی رو به خاطر خطای پزشکی از دست دادیم کاش اون اصلا نازا بود ولی داشتیمش اونم بچ ...

ای وای من اره واقعا خدا رحمتش کنه عزیزم خیلی سخته 

يكي از دوستان منم دقيقا روزي ك قرار بود سزارين بشه گفتن بچش مرده بخاطر همون بند ناف ميگفت تا ديشب خ ...

خدا رو شکر ک دلش شاد شده ، ممنون دوست خوبم از لطفت

ان شالله به زودی بارداری سالمی رو تجربه میکنی و نی نی رو سالم بغلت میگیری گلم اصلن غصه نخور گاهی ما ...

ممنونم عزیزم از اینکه درکم کردی انشالله بزودی زود مادر بشی تو خونه جدیدتون برا نی نیت سیسمونی بچینی

خدایی بیست و سه سالته اینجوری ناراحتی خیلی دیگه فرصت بچه دار شدن داری من سی سالمه و بیست ساله که پری ...

عزیزم وقتی مادر میشی و سختی میکشی هر سری دیگه سن یادت نمیاد , باباش پیدا کن دوقلو سریع بیار خیالت راحتشه

اشکال نداره تو یه مرکز ناباروری از اول شروع کن برو باشگاه لاغر بشی غذای خوب بخور شوهر هم از اول آزما ...

اره انشالله باید بیفتم تو همین راه ها

2706