2737
2734

دو ساله ک پسرم تو ۳۳ هفته بخاطر بند ناف از ذست دادم بعد اونم دو تا بارداری ناموفق آرزوش به گور میبرم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خدانکنه گلم توکل به خدا کن انقدر زود کم آوردی..

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

انشالله خدا بزرگه... نا امید نباش

دیروز یه عزیزی اینجا گفت توسل به بی بی شریفه دختر امام حسن مجتبی ع کن که به طبیب اهل بیت شهرت دارن و عربا ارادت خاصی بهشون دارن چون کلی مریض رو شفا داده...

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

سلام وا چرا خدا نکنه ...دختر دایی من ۵ سال پیش هفته ۴۰ بچه اش رو از دست داد ....الان بطور طبیعی باردارشده الان هفته ۱۲ هستش ...جالبتر اینه که دوقلوهه ....بدون هیچ دارویی ....انشالله برای شما 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
عزیزم خدا پشت پناهته اول غسل صبر کن هرچی انتظار و استرست بیشتر باشه بیشتر بدنت ضعیف میشه

اره دو تا بارداری بعدیم فقط بخاطر حال خرابم و خطای پزشکی از دست دادم

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706