2737
2734
عنوان

سیسمونی پسرم دو ساله خاک میخوره و من دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 116 پست
نه همش حرفه به تکون خوردن جنینه نه خودمون

خدا برای هیچکس نیاره😔

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها میشه لطف کنید تاپیک آخرم رو ببینی

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3463214/خانمهای-با-مشکل-ناباروری-شما-تو-دعاهاتون-به-خدا-و-ائمه-چی-ها-میگید?postId=111257511

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
2728

@dokhtarmah    

عزیزم‌میتونی این کاربرو راهنمایی کنی❤❤

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
@dokhtarmah     عزیزم‌میتونی این کاربرو راهنمایی کنی❤❤

عزیزم استارتر غم خیلی بزرگی و چشیده  و مشکل من و ایشون اصلا قابل مقایسه نیس

👈👈👈فقط میتونم بگم استارترجان ب خدا و معجزه اش باور داشته باش و انشالله ب زودی ی بارداری راحت داشتع باشی و ی پسر تپل مپل بغل بگیری.

خدا ب من معجزه شو نشون داد و در قبال اینهمه سختی و هزینه های گزاف بهم دوقلو بخشید تا این سالهای سخت و نیش و کنایه های مردم ظالم و فراموش کنم.

عزیزم ب من بعد ۳ سال ازدواج و با ۲۲ سال سن لقب نازا زدن و واقعا دلم شکست. 

امیدوار خدا ب دل شکسته شما هم مرهم بذاره ♥️♥️♥️

خدایاشکرت🥰
عزیزم استارتر غم خیلی بزرگی و چشیده  و مشکل من و ایشون اصلا قابل مقایسه نیس 👈👈👈فقط میتون ...

عزیزدلم خدا رو شکر از اینکه دلت شاد شده و ممنونم از دعای خوبت منم ۳ بار طمع از دست دادم چشیدم یکبار پسرم دوبار هم نی نی های بعدی ک الکی الکی از دست دادم و همسن توام و نگم از حرفای ک بهم زده رودقلبم مر از درده دردی ک هیچ زمان خوب نمیشه برام دعا کن بعد از بارداری اخرم یکی از لوله هام از دست دادم دعا کن منم مثل شما معحزه بشه برام و دلم شادشه بعد اینهمه زجر

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
 عزیزدلم خدا رو شکر از اینکه دلت شاد شده و ممنونم از دعای خوبت منم ۳ بار طمع از دست دادم چشیدم ...

عزیزم یکی از دوستای نزدیک من بخاطر بارداری خارج از رحمی ی لولشو از دست داد و مثه سزارین شکمش پاره و بخیه خورد ،دگ احتمال بارداریش ۵۰ درصد شده بود،

ولی خدا در رحمتشو باز کرد و ب یکسال نرسیده ب طور غیر منتظره  دوقلو باردار شد،در حالی ک اصلا ارث نداشتن

ی دختر و ی پسر. الان خدارو شکر یک سال و نیمه هستن

زنعموی خودم ۳ تا بچه سقط کرد همشونم پسر،الان حداروشکر ی پسر ۴ساله داره

اینارو گفتم ک با این سن و سال انقد غصه نخوری و دلت روشن باشه ب روزی ک چندتا بچه دور و ورتو بگیرن و همه اینروزهارو فراموش کنی

خدایاشکرت🥰
2740
عزیزم یکی از دوستای نزدیک من بخاطر بارداری خارج از رحمی ی لولشو از دست داد و مثه سزارین شکمش پاره و ...

وای واقعا منم دقیقا همینطور شدم و عمل شدم و لولم از دست دادم وای کاش منم همینطوری دوقلو دار بشم جای بچه هام مرسی ک امیدوارم کردی 

خدا به حق فاطمه ی زهرا اینبار بدون مشکل یه بچه سالم وصالح بهت عنایت کنه الهی امین

ممنونم عزیزم برام دعا کن منم از خدا میخام هر چی میخاید،بهتون بده