2733
2739
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4655 بازدید | 717 پست

@دخترم_عشقمه    

@درمسیرخدا‍ 

@maman333    

دوستان خوبم سوره مبارکه حشر به نیت همتون هر کدوم در روز خودتون خوانده شد و برای برآورده شدن حاجاتتون و عاقبت بخیریتون دعا کردم.انشالله که نظر لطف و مرحمت خداوند هیچ وقت ازتون برنگرده.آمین

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
@دخترم_عشقمه     @درمسیرخدا ‍  @maman333     دوستان خوبم سوره م ...

ممنونگ از دعای قشنگتون انشااله.

انشااله ماهم حاجت روا یشید

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان.امشب به نیت @maman333   سوره مبارکه حشر خوندم انشااله حاجت روا بشید التماس دعا

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

🌹🌹🌹🌹🌹

سیزدهم آبان : @مانیا35    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2731

@مانیا35   ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2740
🌹🌹🌹🌹🌹 سیزدهم آبان : @مانیا35     عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج ...

دوست عزیز ان شاءالله حاجت روا

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

سلام دوستای گلم. 

امیدوارم حالتون خوب باشه. 

همه ی این 10 روز به نیت تک تک کسایی ک نوبتشون بود و به نیت حاجت رواییشون سوره حشر خوندم. انشالله خواسته ی دلتون با خواست خدا توو یه مسیر باشه.

❤️❤️❤️

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
2706