2726
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4650 بازدید | 717 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@لبخندنگاه     عزیزم به نیتتون خوندم ان شاءالله به زودی حاجت روا بشید و همیشه سالم و سلا ...

متشکرم نازنینم خدا خیرتون بده

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
@دخترم_عشقمه     @درمسیرخدا     @بنر     @مامان_محمدمحسن &nb ...

سلام دوستان امروز به نیت @لبخندنگاه   عزیز سوره مبارکه حشر خوندم انشااله حاجت روا بشید که بانی خیر میشید.

ممنونم ازتون.التماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2728
سلام دوستان امروز به نیت @لبخندنگاه   عزیز سوره مبارکه حشر خوندم انشااله حاجت روا بشید که با ...

ممنونم مهربونم خیر ببینی

ممنونم مهربونم خیر ببینی

عزیزم من الان به نیتت خوندم نمیدونم چرا یدفعه فکر کردم ختم دیروز تموم شده . ببخشید دیر وقت شد  ان شاالله که خدا جواب دل مهربونت به بهترین شکل بده 

از همگی قبول باشه و همگی حاجتروا

عزیزم من الان به نیتت خوندم نمیدونم چرا یدفعه فکر کردم ختم دیروز تموم شده . ببخشید دیر وقت شد   ...

خیلی ممنونم خواهر خوبم زحمت کشیدی خدا خیرت بده

خیلی ممنونم خواهر خوبم زحمت کشیدی خدا خیرت بده

لبخندنگاه عزیزم من دیروز به نیتت حاجترواییتون سوره مبارکه حشر رو خوندم انشالله حاجتروا باشی عزیزدلم و خیلی خوشحالم ختم جدید داریم با شما مهربون و دوستای گل همگروهمون 😘😘😘😘حاجتروایی در انتضارماست😊☺

وخدابه شدت کافیست😘�
لبخندنگاه عزیزم من دیروز به نیتت حاجترواییتون سوره مبارکه حشر رو خوندم انشالله حاجتروا باشی عزیزدلم ...

ممنونم مهربونم خدا خیرت بده🥰⁦❤️⁩🌹

وای من عادت کرده بودم بهش دیگه  اصلا حواسم نبود تموم شده

ای جان🥰

ان شاءالله از فردا ختم الرحمن

حاجت روا و دلشاد باشی نازنینم

@کوثرخانم    

@لبخندنگاه    

سلام عزيزان

به موقع ب نيتتون خوندم سوره حشرو.حاجتتون روا باشه انشالله🌺❤💙❤

لبخندجان ممنون ک باني خيرميشي😘😍🌺💙❤

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤